KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Atatürk resmi meclis  salonunda
Atatürk resmi meclis  salonunda
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 10:58
  • 1486
  • 0

Atatürk resmi meclis  salonunda

Körfez Belediyesi’nde bu güne kadar unutulan bir eksiklik, CHP Meclis Üyelerinin önergesi ve Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün talimatı ile giderildi.

Belediye Meclis Salonu’na asılmayan Atatürk resmi, bir hafta içinde tamamlandı ve yerine konularak, önemli bir eksiklik giderildi. Körfez Belediyesi Meclis Salonu’nda bugüne kadar fark edilmeyen eksiklik, Mart seçimlerinde göreve gelen CHP Meclis Üyesi Erkan Uygun, Sevgi Yaman Kel ve Yelda Pişkin tarafından görüldü. Bunun üzerine verilen önerge Başkan Şener Söğüt tarafından da uygun bulundu ve verilen talimatla Atatürk tablosu hazırlandı ve salona asıldı. CHP Körfez Belediye Meclis Üyeleri asılan Atatürk tablosu önünde poz verirken, Erkan Uygun’da Başkan Söğüt’e ve meclise teşekkür etti.

Nabi Yazıcı-Metin Yurt

DİĞER HABERLER

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Körfez İlçe  Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kaymakamlık Hizmet Binası çevresinde yaşayan ve yaz ayları ile birlikte yavruları çıkmaya başlayan, koruma altında k Kırlangıçlar başta olmak üzere kuşların korunması ve rahatlıkla yuva bulmaları için çamlık alana yuvalar bırakıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’nın Doğusunda yer alan çamlık alana bırakılan yuvaların, yabani hayatın önemli bir parçası olan kuşların üremesi ve korunmasında önemli rol oynayacağı açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ