KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7416 TL
  • 6.3247 TL
  • 7.1251 TL
Kocaeli Zirve
Atatürk resmi meclis  salonunda
Atatürk resmi meclis  salonunda
Güncel
11 Haziran 2019 Salı 10:58
  • 1654
  • 0

Atatürk resmi meclis  salonunda

Körfez Belediyesi’nde bu güne kadar unutulan bir eksiklik, CHP Meclis Üyelerinin önergesi ve Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt’ün talimatı ile giderildi.

Belediye Meclis Salonu’na asılmayan Atatürk resmi, bir hafta içinde tamamlandı ve yerine konularak, önemli bir eksiklik giderildi. Körfez Belediyesi Meclis Salonu’nda bugüne kadar fark edilmeyen eksiklik, Mart seçimlerinde göreve gelen CHP Meclis Üyesi Erkan Uygun, Sevgi Yaman Kel ve Yelda Pişkin tarafından görüldü. Bunun üzerine verilen önerge Başkan Şener Söğüt tarafından da uygun bulundu ve verilen talimatla Atatürk tablosu hazırlandı ve salona asıldı. CHP Körfez Belediye Meclis Üyeleri asılan Atatürk tablosu önünde poz verirken, Erkan Uygun’da Başkan Söğüt’e ve meclise teşekkür etti.

Nabi Yazıcı-Metin Yurt

DİĞER HABERLER

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

‘Yatak odasına sesi çıkmayanlar saldıracak yer arıyor!’

CHP’li Engin Taşdemir, Fatma Kaplan Hürriyet’e karşı yürütülen karalama kampanyasıyla ilgili konuştu; “Siyaset üretemeyen, vakıf ve derneklere verilen milyonları görmeyenler boş işlerin peşine düşüyor. Restore edilen konağa yerleştirilen ve kimin kullandığı belli olmayan yatak odasını eleştiremeyenler Fatma Kaplan Hürriyet’e saldıracak yer arıyor. Hürriyet’in Atatürkçülüğünü, milliyetçiliğini hiç kimse sorgulayamaz.”

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ