KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
ÖZELLER MASA TENİSİ’NDE BULUŞTU
ÖZELLER MASA TENİSİ’NDE  BULUŞTU
Salon Sporları
07 Nisan 2010 Çarşamba 13:03
  • 780
  • 0

ÖZELLER MASA TENİSİ’NDE BULUŞTU

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Özel Sporcular Özel Federasyonu İl Temsilciliği tarafından ortaklaşa düzenlenen Kulüpler Arası Masa tenisi İl Birinciliği önceki gün Hasan Gemici Spor Salonu’nda gerçekleştirildi

HEYECAN YAŞANDI
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Özel Sporcular Özel Federasyonu İl Temsilcisi Makbule Atalı tarafından ortaklaşa düzenlenen Kulüpler arası Masa Tenisi İl Birinciliği önceki gün Hasan Gemici Spor Salonu`nda yapıldı. İlk üçe giren sporcular 28-30 Nisan tarihleri arasında ilimizde yapılacak olan Özel Sporcular Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandı. Köseköy Rehebilitasyon Gençlik ve Spor Kulübü, Kocaeli kerem Zihinsel Engelliler Spor Kulübü, Özel Öncü Ailem Spor Kulübü ve Yenidoğan Özel Sporcular Spor Kulübünden yaklaşık 15 sporcu katıldı.

MALKOÇ TÖREN KATILDI
Hasan Gemici  Spor Salonu`nda yapılan Özel sporcular Kulüpler Arası Masa Tenisi İl Birinciliğine Gençlik ve Spor İl Müdürü Kenan Malkoç, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Erdal Emli, Taekwon-Do İl Temsilcisi Erdoğan Göçer, Masa Tenisi İl Temsilcisi Çetin Buğdaycı, Özel Sporcular Özel Federasyonu İl Temsilcisi Makbule Atalı, Hasan Gemici spor salonu amiri  Muammer Saatçı, sporcu velileri ve kulüp yöneticileri hazır bulundu. Özel sporcular madalya almanın mutluluğunu yaşarken, gönüllerince spor yapma imkanı buldu.

DERECEYE GİRENLER

8-11 YAŞ ERKEK GRUBU

1-Enes Bulut

12-15 YAŞ ERKEK GRUBU
1-Kerim Akkaya

16-21 YAŞ ERKEK GRUBU
1-Burak Akarsu
2-Ergün Bayraktar

12-15 YAŞ BAYAN GRUBU
1-Beyzanur Bileke

16-21 YAŞ BAYAN GRUBU
1-Emine Esenboğu
2-Hülya Şahin
3-Esra Sözen

+22 YAŞ BAYAN GRUBU
1-Özlem Çelik

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ