KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Atlantis Sirki büyüledi
Atlantis Sirki büyüledi
Güncel
19 Kasım 2012 Pazartesi 10:57
  • 1875
  • 0

Atlantis Sirki büyüledi

Heyecanlı, eğlenceli ve çok farklı gösterileriyle 16 Kasım’da Kocaelililer’e kapılarını açan Atlantis Sirki, nefes kesen gösterileriyle izleyenleri büyüledi

Nefes kesen gösterileriyle izleyenleri büyüleyen Atlantis Sirk`i, dünyadaki gerçekleştirilmesi en zor sirk şovlarıyla 16 Kasım`da Outlet Center`da Kocaelili izleyicilerine kapılarını açtı. Birbirinden ilginç ve heyecanlı gösterilerle izleyenleri adeta etkisi altına alan sirk, özellikle çocuklarına farklı bir deneyim yaşatmak isteyen anne ve babalarla doldu taştı.

 
30 KİŞİLİK EKİP
Organizatörlük ve sunuculuğunu Sertaç Olcayto`nun yaptığı Atlantis Sirki, yapılması çok zor ve inanılmaz gösterileriyle 2 Aralık`a kadar İzmitliler`le olacak. Firstgate Organizasyon ve Outlet Center işbirliğiyle düzenlenen Atlantis Sirki, tamamı yabancı uyruklu 30 kişilik bir ekipten oluşuyor. Kocaeli`den sonra Sakarya`ya geçecek olan ekip, toplamda 7 ili dolaşacak.
 
120 DAKİKA
Birçok ülkede gösteri yapan ve gittiği her yerde yoğun ilgi gören Atlantis Sirki, başta çocuklar olmak üzere her yaştan insan tarafından keyifle izleniyor. Outlet Center`ın arka kısmındaki otopark alanına kurulan çadırdaki sirk gösterisi, yaklaşık 120 dakika sürüyor. İzleyenleri heyecana sürükleyen ve adrenalin dolu şovlarla yürekleri ağza getiren Atlantis Sirki, sevimli hayvan gösterileriyle de misafirlerini güldürmeyi başarıyor.
 
MUHTEŞEM GÖSTERİLER
Atlantis Sirki`nde neler yok ki; sevimli penguenlerden tutunda akıllı fok balıklarına, vahşi köpekbalıklarından palyaço ve jonklörlere, muhteşem trapez şovlarından illüzyon gösterisi ile çemberli trapez şovuna, futbolcu köpeklerden cüceler ve kurnaz kedilere, merdiven şovundan hulo hoop gösterisi ile havada denge kurma şovuna kadar heyecanı doruklara taşıyacak gösteriler Kocaelililer`i bekliyor.
 
BİLGİ İÇİN
Gösteriler; cumartesi günleri saat 14.00–17.00–20.00`de, pazar günleri ise 13.00–16.00–19.00 saatleri arasında tekrarlanacak. Hafta içi günlerde de gerçekleştirilecek olan gösteri saatlerini öğrenmek ve online bilet satışı için www.sirkbileti.com ve detaylı bilgi içinse http://www.facebook.com/outletcenterizmit adresi takip edilebilir. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ