KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Atlantis Sirki, İzmit’te!
Atlantis Sirki, İzmit’te!
Güncel
13 Kasım 2012 Salı 09:23
  • 3053
  • 0

Atlantis Sirki, İzmit’te!

Heyecanlı, eğlenceli ve çok farklı Atlantis Sirki, gösteri dünyasının kapısını tüm Kocaelililer’e 16 Kasım’da Outlet Center’da açıyor

Nefes kesen gösterileriyle izleyenleri büyüleyen Atlantis Sirk`i, dünyadaki gerçekleştirilmesi en zor sirk şovlarıyla 16 Kasım–2 Aralık tarihleri arasında Outlet Center`da Kocaelili izleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Birbirinden ilginç ve heyecanlı gösterilerle izleyenleri adeta etkisi altına alacak olan sirk, özellikle çocuklarına farklı bir deneyim yaşatmak isteyen anne ve babalar için doğru bir tercih olacak. 


GÖRSEL ŞÖLEN

Outlet Center`ın arka kısmındaki otopark alanında kurulacak çadırda gösterilerini sergileyecek olan Atlantis Sirki; köpekbalıklarıyla dolu bir havuzda yüzen dalgıçlar, akıllı Alaska fokları, penguenler, solukları kesen trapez gösterileri, palyaçolar, birbirinden heyecanlı şovlar ve daha fazlasıyla izleyenlere görsel bir şölen yaşatacak.


120 DAKİKA

Firstgate Organizasyon ve Outlet Center işbirliğiyle düzenlenen Atlantis Sirki`nin gösterileri 2 Aralık`a kadar sürecek. 16 Kasım Cuma gününden itibaren sergilenecek olan sirk gösterisi yaklaşık 120 dakika sürüyor. Birçok ülkede gösteri yapan Atlantis Sirki gittiği her yerde yoğun ilgi görüyor ve çocuklar başta olmak üzere her yaştan insan tarafından keyifle izleniyor.


MUHTEŞEM GÖSTERİLER

Atlantis Sirki`nde neler yok ki; sevimli penguenlerden tutunda akıllı fok balıklarına, vahşi köpekbalıklarından palyaço ve jonklörlere, muhteşem trapez şovlarından illüzyon gösterisi ile çemberli trapez şovuna, futbolcu köpeklerden cüceler ve kurnaz kedilere, merdiven şovundan hulo hoop gösterisi ile havada denge kurma şovuna kadar heyecanı doruklara taşıyacak gösteriler Kocaelililer`le buluşacak.


BİLGİ İÇİN

Gösteriler; cumartesi günleri saat 14.00–17.00–20.00`de, pazar günleri ise 13.00–16.00–19.00 saatleri arasında tekrarlanacak. Hafta içi günlerde de gerçekleştirilecek olan gösteri saatlerini öğrenmek ve online bilet satışı için www.sirkbileti.com ve detaylı bilgi içinse http://www.facebook.com/outletcenterizmit adresi takip edilebilir.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ