KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Avcıların yeni gözdesi Körfez Av
Avcıların yeni gözdesi Körfez Av
Güncel
29 Aralık 2010 Çarşamba 17:02
  • 2339
  • 2

Avcıların yeni gözdesi Körfez Av

İzmitli avcıları hem fiyat hem de ürün çeşitliliğiyle cezbedecek Körfez Av, düzelenen görkemli bir törenle hizmete açıldı

İstanbul`da 20 yıldır avcılık malzemeleri satan Nurettin Yıldırım`ın sahibi olduğu Körfez Av, düzenlenen görkemli bir törenle açıldı. Leyla Atakan Caddesi Yılmaz Apartmanı No: 12 adresinde hizmete giren işyerinin açılış kurdelesini Büyükşehir Belediye Başkan Vekili İlyas Şeker kesti. 500 metrekarelik kullanım alanı bulunan iki katlı Körfez Av`da 8 personel ilimizdeki av tutkunları için hizmet verecek.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİ
Körfez Av`da; kamp malzemelerinden dalgıç kıyafetlerine, av tüfeklerinden okçuluk malzemelerine, teknelerden botlara her çeşit av malzemesi yer alıyor. Körfez Av aynı zamanda, Marin Bot ve Makine Kimya`nın bölge bayisi olarak hizmet verecek. 1990 yılından bu yana avcılıkla sektörüyle uğraşan Necmettin Yıldırım ve ailesi daha önce İstanbul Ataşehir`de Final Silah Dünyası olarak hizmet veriyordu.

İŞİMİZİ SEVİYORUZ
Körfez Av`ı açmalarının sebebini iş potansiyelinin ve İzmit`te ava merakın yüksekliği olarak açıklayan Necmettin Yıldırım, “Uzman kadromuz ve tecrübeli elemanlarımızla Yıldırım ailesi olarak Körfez Av`ı halkımızın hizmetine açıyoruz. Danışman olarak her türlü soruya açığız. İşimizi seviyoruz. İşyerimizde her türlü av malzemesi bulunuyor ve fiyatlarımız her keseye hitap ediyor” dedi. 

UYGUN FİYATLAR

Körfez Av`da Av tüfekleri 300 liradan, kurusıkı tabancalar 60 liradan, oltalar 15 liradan, dalgıç kıyafetleri 40 liradan, avcı yelek ve montları 25 liradan ve zıpkın 30 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. 3 metrelik tekne  bin 500 lira, 6 metrelik tekne 3 bin 500 lira, büyük bot bin 450 lira ve küçük bot ise 400 liradan Körfez Av`da alıcılarını bekliyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ