KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Ay Işığı format değiştirdi
Ay Işığı format değiştirdi
Güncel
08 Aralık 2012 Cumartesi 16:55
  • 1142
  • 0

Ay Işığı format değiştirdi

Yazın kaldırdığı kahvaltı programlarına format değiştirerek devam etmeye başlayan Ay Işığı Derneği, etkinliklerini artık her haftasonu değil, her ay yapacak

Ay Işığı Derneği`nin yaz ayı sebebiyle ara verdiği kahvaltı etkinlikleri fuar içindeki dernek merkezinde yeniden başladı. Selçuk Alemdar başkanlığındaki Ay Işığı Derneği'nin yeni dönem kahvaltı etkinliğinin ilk konuğu ise Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Halit Yılmaz oldu. Derneğin çok önemli bir hizmeti yerine getirdiğini belirten Yılmaz, basın mensupları olarak her türlü katkıyı vermeye devam edeceklerini ifade etti. 

 
503 AİLEYE YARDIM
Dernek başkanı Alemdar, kahvaltı sonrasında Ay Işığı`nın faaliyetlerinden bahsederek, “Yaz ayı nedeniyle ara verdiğimiz kahvaltılarımız tekrar başlıyor.  Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Halit Yılmaz ve gazeteci arkadaşlarımızı ilk kahvaltımızda ağırlamak istedik. Derneğimizde 10 yıldır faaliyetlerimizi yürütüyoruz ve her ay artık düzenli olarak 503 ailemize gıda yardımında bulunuyoruz” dedi.
 
DESTEK BEKLİYORUZ
Kış aylarının gelmesi nedeniyle kömür dağıtımlarının başladığını da belirten Alemdar, “Bugüne kadar 80 ton kömür dağıttık. 350 ton kömür daha dağıtmayı hedefliyoruz. Bu nedenle kömür ve soba yardımında bulunulmasını istiyoruz. Bu arada kamu yararına çalışan dernek statüsü almak için başvurumuzu da yaptık. Şubat ayında sonuçlanmasını bekliyoruz” şeklinde konuştu. 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ