KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.5959 TL
  • 6.2126 TL
  • 6.7892 TL
Kocaeli Zirve
Ayaz, 3 evi ziyaret etti
Ayaz, 3 evi ziyaret etti
Güncel
05 Nisan 2010 Pazartesi 14:03
  • 944
  • 0

Ayaz, 3 evi ziyaret etti

Başiskele Belediye Başkanı gelenekselleştirdiği ev ziyaretlerini, bu hafta 3 ayrı mahallede 3 evi ziyaret ederek sürdürdü

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, artık bir gelenek haline getirdiği ev ziyaretlerini sürdürüyor. Çat kapı evlere giren ve vatandaşlarla sohbet eden başkan Ayaz`ın bu haftaki durağı, Körfez Mahallesi, Seymen ve Şehit Ekrem Mahalleleri oldu. Başkan Ayaz`a, ziyaretler sırasında başkan yardımcısı Köksal Ayabakan, birim müdürleri ve mahalle muhtarları eşlik etti.

BAYANLAR ÖNEMLİ
İlk olarak Körfez Mahallesi`ndeki Müşerref Fidan`ın evine konuk olan Ayaz, kalabalık bir bayan topluluğuyla karşılaştı. Kısa bir sohbetin ardından ziyaretleri hakkında bilgi veren Ayaz, mahallelere yönelik gelişmeler ve yapılacak projeleri sıraladı. Belediyenin yapabileceği noktasında her türlü isteği kabul eden Ayaz, bayanların taleplerinin ilçe için çok önemli olduğunu vurguladı.

YOĞUN İLGİ VARDI
Ayaz`ın ikinci durağı Seymen Mahallesi`nde ikamet eden Fehmi Altaş`ın evi oldu. Ayaz, burada da kendisine gösterilen ilgiden oldukça hoşnut kaldı. Çeşitli ikramların ardından belediyenin yaptığı hizmetleri tek tek vatandaşlarla paylaşan Ayaz, halkın cadde ve sokaklardaki beklentilerine de yanıt verdi. Zaman zaman talepleri yerinde inceleyen Ayaz`a, mahalle halkı da eşlik etti.

ÇÖZÜM İÇİN GELDİM
Ayaz`ın son durağı Şehit Ekrem Mahallesi`nde yaşayan Sevim-Ramazan Kılıçaslan`ın çiftinin evi oldu. Katılımın yine yüksek olduğu toplantıda, başkanı karşılarında gören mahalle sakinleri, yapılan hizmetleri överek, beklenti ve sıkıntıları açık yüreklilikle paylaştı. Başkan Ayaz ise, “Ben zaten sizi dinlemeye, sorunlarınıza çözüm bulmaya geldim” diyerek vatandaşları rahatlattı.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ