KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Ayaz’a 112 için teşekkür plaketi
Ayaz’a 112 için teşekkür plaketi
Güncel
06 Ekim 2012 Cumartesi 12:28
  • 1043
  • 0

Ayaz’a 112 için teşekkür plaketi

Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Kocaeli Şubesi yöneticileri Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz’a teşekkür plaketi verdi

Türk-İş`e bağlı Türkiye Sağlık İşçileri Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Bülent Gökmen ile yönetim kurulu üyeleri Faik Mutlu, Vehbi Keskin ve Fadıl Şengül`den oluşan heyet, önceki gün Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz`ı makamında ziyaret etti. 112 çalışanlarına verdiği önemle gündeme gelen ve Başiskele`ye açtığı 112 Acil istasyonlarıyla çok önemli bir yatırıma imza atan Başkan Ayaz`a teşekkür eden sendika yönetimi, başkana bir de plaket takdim etti. 

 

ÖRNEK ÇALIŞMA
Başiskele Belediyesi`nde gerçekleşen buluşmada sendika başkanı Gökmen ziyaretle ilgili şunları söyledi: “112 çalışanlarının yaşadığı sıkıntıları çok iyi biliyoruz. Onların ruh ve fiziki rahatlığı hepimiz için önemli, çünkü onlar hayat kurtarmaya gidiyor. Sayın başkanımız Hüseyin Ayaz, örnek bir çalışmayla Kocaeli`de bir ilke imza attı. Biz de sendika olarak başkanımıza hem teşekkür etmek, hem de memnuniyetimizi belirtmek için kendisini ziyaret ettik. 
 

İŞÇİ EVLADIYIM
Bu örnek çalışmanın başta Bakanlığımız olmak üzere, diğer belediyelerimizde de devam etmesini temenni ederiz” 
Başkan Hüseyin Ayaz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Ben de bir işçi evladıyım, çalışanın hakkını alın teri kurumadan vermek kadar huzur verici bir olay yok. Bu sektörde görev yapan arkadaşlarımızın hangi koşullarda çalıştıklarının farkındayım. Onlar için yaptığımız hizmet Kocaeli`ye örnek oldu. Başka ilçeler de bu hizmeti hayata geçirmek için harekete geçti. Mutluyum, huzurluyum” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ