KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Aybüke Bebek 35 gün yaşadı
Aybüke Bebek 35 gün yaşadı
Güncel
29 Aralık 2011 Perşembe 11:17
  • 4531
  • 0

Aybüke Bebek 35 gün yaşadı

Yenidoğan Mahallesi’nde ikamet eden Karadeniz Ailesi’nin mutluluk kaynağı Aybüke Elif bir anda fenalaştı ve hastaneye ulaşamadan yolda yaşamını yitirdi

Yenidoğan Mahallesi Üstün Sokak`ta ikamet eden inşaat işleriyle uğraşan Abdülkadir Karadeniz ile Tuğba Karadeniz`in ikinci çocukları olan henüz 35 günlük Aybüke Elif Karadeniz dün fenalaşarak yaşamını yitirdi. 8 aylıkken dünyaya gelen Aybüke Bebek minik olmasına rağmen hayata tutunmayı başarmıştı.
 

BABA İZMİR`DEYDİ
Minik Aybüke Bebek annesinin de evde bulunduğu bir anda morarmaya başladı. Annesi durumu fark etti ve hemen ambulansa haber verdi. Ardından da İzmir`de çalışan eşini arayarak durumu anlattı. Talihsiz bebek gelen ambulansla Alikahya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi`ne sevk edilirken yolda yaşamını yitirdi. Aile ise acı haberle yıkıldı.
 

TOPRAĞA VERİLDİ
Minik bebeğin kustuğu sırada nefes alamayarak yaşamını yitirdiği belirlendi. İzmir`de çalışan baba Abdülkadir Karadeniz ise hemen yola çıktı. MHP`nin sevilen isimlerinden ‘Pala Mehmet` lakabıyla tanınan Mehmet Acar`ın da torunu olan Aybüke Bebek, Köprübaşı Camii`nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Üçtepeler Mezarlığı`nda toprağa verildi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ