KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7372 TL
  • 6.3027 TL
  • 7.1361 TL
Kocaeli Zirve
Aydın Doğan emekli oldu
Aydın Doğan emekli oldu
Güncel
30 Aralık 2009 Çarşamba 15:17
  • 991
  • 0

Aydın Doğan emekli oldu

20 yılın ardından Hürriyet'teki Genel Yayın Yönetmeliği görevinden ayrılan Özkök'ün ardından Aydın Doğan da emekli oldu

Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök'ün 20 yıldır sürdürdüğü Genel Yayın Yönetmenliği görevini bıraktığını açıklamasından sonra bu kez Doğan Yayın Holding'in de içinde bulunduğu Doğan Holdin'in patronu Aydın Doğan, Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa ettiği ortaya atılmıştı. Doğan Grubundan resmi açıklama geldi..


EMEKLİ OLDU

Doğan Grubu`nun sahibi Aydın Doğan`ın emeklilik haberi borsaya saat 14:02 itibariyle aşağıdaki açıklama ile bildirildi.


ÖZEL DURUM AÇIKLAMASI

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar: Yönetim Kurulumuzun bugün yapılan toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Aydın Doğan yönetim kurulu başkanlığı ve üyeliğinden 1 Ocak 2010 tarihinden geçerli olmak üzere ayrılmış olup, yönetim kurulu üyeleri arasında yapılan yeni görev dağılımında Sayın Arzuhan Yalçındağ'ın bu tarihten itibaren Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevlendirilmesine karar verilmiştir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: VIII, No:54 sayılı Tebliğinde yeralan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını; bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
 
 
 

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ