KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Ayın personelleri altınla ödüllendirildi
Ayın personelleri altınla ödüllendirildi
Güncel
14 Aralık 2012 Cuma 15:12
  • 1009
  • 0

Ayın personelleri altınla ödüllendirildi

Kartepe Belediyesi’nin ayın personeli ödülüne layık görülen başarılı çalışanları, belediye başkanı Şükrü Karabalık tarafından altınla ödüllendirdi

Kartepe Belediyesi personeli arasında düzenlenen ayın personelleri ödülüne; ağustos ayında kültür ve sosyal işler müdürlüğü çalışanı Hacı Ağdaş, eylül ayında bilgi işlem müdürlüğünde görevli Ali Osman Kanyılmaz, ekim ayında çevre koruma ve kontrol müdürlüğü personeli Lütfü Kızmaz ve kasım ayında ise yazı işleri müdürlüğünden Erdem Kolay seçilerek altınla ödüllendirildi. 

 
YOĞUN KATILIM
Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık tarafından altınla ödüllendirilen başarılı personeller Ağdaş, Kanyılmaz, Kızmaz, Kolay`ın ayın personeli ilan edildiği törende başkan yardımcıları Zafer Arat, Efkan Atmaca ve Mehmet Filiz, insan kaynakları ve eğitim müdürü Sadık Yılmaz, kültür ve sosyal işler müdürü Salih Nurettin Çevik de hazır bulundu. 
 
TAKDİRLE İZLİYORUM
Mesai mefhumu gözetmeden çalışarak görevlerini başarıyla yaptıkları için ödüle layık görülen personeli tebrik eden başkan Karabalık, personel arasında uygulanan bu sistemin çok olumlu olduğuna dikkat çekti. Birimler arasında yaşanan tatlı çekişmenin çalışmalarda başarıyı artırdığını belirten Karabalık, “Herkes işine daha istekle sarılarak başarılı çalışmalar sergilemekte. Bu da halkımıza hizmetlerin daha sağlıklı ve hızlı yansımasında önemli bir faktör. Çalışanlarımızın bu istekli ve azimli performanslarını takdirle izlemekteyim” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ