KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8603 TL
  • 6.5681 TL
  • 7.3457 TL
Kocaeli Zirve
Ayşen ile Mehmet evlendi
Ayşen ile Mehmet evlendi
Güncel
21 Kasım 2012 Çarşamba 09:21
  • 870
  • 0

Ayşen ile Mehmet evlendi

Uzuntarla Merkez Mahalle Başkanlığı’nı yürüten Süleyman Yakupoğlu’nun kızı Ayşen Yakupoğlu hayatını Mehmet Ay’la birleştirerek mutluluğa yelken açtı

Kartepe Merkez Mahalle`de oturan AKP Kartepe İlçe Teşkilatı`nın Uzuntarla Merkez Mahalle Başkanı Süleyman Yakupoğlu ile ev hanımı Havva Yakupoğlu çiftinin zarif kızları Ayşen Takupoğlu, hayatını İbrikdere Mahallesi sakinlerinden nakliyeci Ali Ay ile ev hanımı Kezban Ay çiftinin Kartonsan Fabrikası`nda çalışan oğulları Mehmet Ay`la birleştirerek bir ömür boyu mutluluğa ‘evet` dedi.

 
İLGİ BÜYÜKTÜ
Kartepe Uzunçiftlik Kültür Merkezi`ndeki nikahı Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken çiftin şahitliklerini ise AKP Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz ve Huri Bektaş üstlendi. Nikah akdinin ardından milletvekili Zeki Aygün, “Allah mesut etsin temennisiyle” evlilik cüzdanını gelin hanıma takdim etti.
 
TAKI KUYRUĞU
Kalabalık bir davetli topluluğunun hazır bulunduğu nikahta AKP`lilerin yanı sıra her iki ailenin dost ve akrabaları da çiçeği burnunda çifti yalnız bırakmadı. Tebrikleri kabul eden genç çifte takı takmak isteyenler adeta birbirleriyle yarışarak uzun kuyruklar oluşturdu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ