KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Baba Oğul Rent A Car Kartepe'de açıldı
Baba Oğul Rent A Car Kartepe'de açıldı
Güncel
12 Kasım 2010 Cuma 14:28
  • 1327
  • 0

Baba Oğul Rent A Car Kartepe'de açıldı

Baba Oğul İnşaat’ın sahibi Murat Yılmaz, oğlu Kerim Yılmaz ve Aydın Aydınlı’nın birlikte işleteceği Baba Oğul Rent A Car, Kartepe’de törenle açıldı

Baba Oğul Rent A Car, Kartepe 17 Ağustos Mahallesi Dicle Caddesi No: 9 adresinde hizmete açıldı. Kartepe'de 30 yıldır faaliyet gösteren Baba Oğul İnşaat'ın sahibi Mustafa Yılmaz, oğlu Kerim Yılmaz ve Aydın Aydınlı'nın birlikte işleteceği Baba Oğul Rent A Car'ın açılışı iş ve siyaset dünyasından renkli simaları biraraya getirdi. Açılışa Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz, İl Genel Meclisi ve belediye meclis üyeleri, AKP İl Yöneticisi Mahmut Civelek, muhtarlar, sivil toplum örgütü temsilcileri, daire müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.
 

5 SON MODEL ARAÇ
Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, her geçen gün farklı sektörlerde yeni işyerleri açıldığına dikkat çektiği konuşmasında, gelişen Kartepe'nin de dünyadaki gelişmelere ayak uydurduğuna vurgu yaptı. Kartepe Din Görevlileri Dernek Başkanı Muharrem Çiçek'in açılış duasının ardından Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, AKP ilçe başkanı Hasan Kandaz, il yöneticisi Mahmut Civelek ve Mustafa Yılmaz işyerinin açılış kurdelesini kesti. Davetliler daha sonra Kartepe'de kiralık araba sektöründe 5 son model araç ile hizmet verecek işletmeyi gezerek, firma yetkililerinden bilgi aldı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ