KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8898 TL
  • 6.6063 TL
  • 7.4152 TL
Kocaeli Zirve
İsmetpaşa'da sessiz gün
İsmetpaşa'da sessiz gün
Kocaelispor
10 Nisan 2010 Cumartesi 16:25
  • 1468
  • 0

İsmetpaşa'da sessiz gün

Serdar, Ercan, Uğur Durmuş ve Aydın cezalı. Başkan Muammer Çelik, yönetim kurulu üyesi Veli Başkurt ve taraftarlara da stat kapıları kapalı. Enteresan bir gün, ilginç bir müsabakada rakip Ordu

SEYİRCİYE KAPALI
Sessizliğe bürünecek olan İsmetpaşa Stadı`nda oynanacak olan Kocaelispor-Orduspor maçı saat 14.30`da başlayacak. Kartalspor maçında yaşanan olaylar nedeniyle verilen bir maçlık seyircisiz oynama cezası bu müsabakada uygulanacak. Müsabakayı Adana ili hakemi Gökhan Güneşer yönetecek. Güneşer`in yardımcılıklarını Emin Yıldırım, Erdem Gökalp yapacak. Dördüncü hakemlik görevini ise Murat Temel üstlenecek.

KADRODA REVİZYON
Kartalspor maçında yedek kulübesinde kırmızı kart gören Serdar Topraktepe, Ercan Ağaçe ve Uğur Durmuş`un yanı sıra dördüncü sarı kartı görmesi nedeniyle Aydın Yıldırım bugün oynanacak maçta forma giyemeyecek. Dört cezalı futbolcunun bulunması nedeniyle teknik direktör Coşkun Demirbakan, Orduspor maçına farklı bir kadro çıkartacak. Kartalspor maçında hastalığı nedeniyle forma giyemeyen Emrah Kol da bu maçta forma giyemeyecek.

KAZANMAK İSTİYORUZ
Kocaelispor Teknik Direktörü Coşkun Demirbakan, ligden küme düşmesi kesinleşen Kocaelispor`un sahaya kazanmak parolasıylaçıkacağını dile getirdi. Çok ciddi eksikliklerin bulunduğuna dikkat çeken Demirbakan, kazanma mücadelesi vereceklerini vurguladı. Demirbakan, “Ciddi eksiklerimiz var. Buna rağmen sahaya kazanmak için çıkacağız. İyi mücadele eder rakip kadar koşarsak kazanırız”dedi.

KOCAELİSPOR - ORDUSPOR
STAT: İzmit İsmetpaşa
HAKEM: Gökhan Güneşer, Emin Yıldırım, Erdem Gökalp
4. HAKEM: Murat Temel
SAAT: 14.30
YAYIN: Yok

KOCAELİSPOR
Metin
Atahan
Erkan
C. Sinan
Murat
Tevfik
Onur
U. Daşdemir
A. Cansun
A. Bayraktar
Gökhan

ORDUSPOR
Fevzi
Fatih
M. Ayaz
Anatoliy
Jerry
Müslüm
Emre
Murat
Şadi
Erol
Emrullah

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ