KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Vezirçiftliği' nin final maçları başlıyor
Vezirçiftliği' nin final maçları başlıyor
Amatör Futbol
14 Nisan 2010 Çarşamba 14:03
  • 870
  • 1

Vezirçiftliği' nin final maçları başlıyor

İkinci Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden İzmit Vezirçiftliği kalan maçlarında puan kaybetme lüksü kalmadı. Final maçlarına başlayacak olan Vezirçiftliği’nde hedef her maçı kazanmak

KAYBETME LÜKSÜ YOK
İzmit Vezirçiftliği bu sezon lige iyi başladı, gerisini getiremedi. Son haftalarında kaybettiği puanlar ile şampiyonluk hedefinde geri kalan vezirçiftliği`nin final maçları geldi çattı. İzmit Vezirçiftliği`nin hafta sonu Vınsan Stadı`nda oynayacağı Yukarı Hereke karşılaşması ile birlikte ligin sonuna kadar oynayacağı lig maçlarında puan kaybetme lüksü kalmadı. Final değerinde maçlara çıkacak olan vezirçiftliği`nde hedef kritik maçları kayıpsız geçmek.

ÇOBAN: KOPMAYACAĞIZ
İzmit Vezirçiftliği Antrenörü Barış Çoban hedeflerinin gerisinde kaldıklarını fakat sezon bitmediğini kalan maçları kazanarak şampiyonluk hedefini yakalayacaklarını belirtti. Pazar günü Vınsan stadında oynayacakları Yukarı Hereke müsabakası ile birlikte başlayacak kalan tüm müsabakalar final karşılaşmaları olacağını ve bütün müsabakaları kazanarak A grubun şampiyonu olarak Birinci Amatör kümeye çıkan ekip kendileri olacağını söyledi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ