KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Baharatlar Mert-Ay’dan
Baharatlar Mert-Ay’dan
Güncel
03 Aralık 2012 Pazartesi 15:21
  • 1065
  • 0

Baharatlar Mert-Ay’dan

Gölcük Merkez Mahallesi 20. Sokak’ta açılışı yapılan Mert-Ay, yemeklere lezzet, evlere de eğlence katacak

Mert-Ay Yöresel Kuruyemiş ve Baharat Dünyası, düzenlenen törenle hizmete girdi. Gölcük Merkez Mahallesi 20. Sokak`ta açılan Mert- Ay`da baharat çeşitlerinin yanı sıra yöresel kuruyemişler de satılacak. Düzenlenen törende işletmenin kurdelesini Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Özer, esnaf odası başkanı Necmi Kocaman ve iş yeri sahipleri Mehmet-Ramazan-Kadir Aydoğar birlikte kesti.

 
GİRİŞİMCİLERİ KUTLADI
Gölcük halkının hizmetine sunulan Mert-Ay Yöresel Kuruyemiş ve Baharat Dünyası`nda evlerin mutfağında gerekli olan her şey uygun fiyatla ve kaliteli ürün çeşitleri bulunuyor. Açılış öncesi bir konuşma yapan Hasan Özer, “İlçemize yeni bir iş yeri kazandırılıyor. Girişimci iş yeri sahiplerini kutluyor başarılar temennisiyle hayırlı işler ve bol kazançlar diliyorum” dedi. 
 
İLGİ ÇEKECEĞİZ
iş yeri sahipleri Mehmet-Ramazan-Kadir Aydoğar, “Gölcük halkına en güzel şekilde hizmet edecek olmanın heyecanı içindeyiz. Evlerin vazgeçilmezi olan baharat çeşitlerimizin yanı sıra yöresel kuruyemiş çeşitlerimizle vatandaşların ilgisini çekeceğimizden eminiz” dedi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği açılışta katılanlara yaklaşık bin kase aşure dağıtıldı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ