KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Bal-Türk Çayırova’da görev değişimi oldu
Bal-Türk Çayırova’da görev değişimi oldu
Güncel
10 Aralık 2012 Pazartesi 11:44
  • 1245
  • 0

Bal-Türk Çayırova’da görev değişimi oldu

Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Çayırova Şube Başkanı Ergün Çavuş görevini bıraktı. Çavuş’un yerine Ekrem Şen başkan oldu
Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Çayırova Şubesi yönetim kurulunda görev değişimi yapıldı. Şubenin kurucuları arasında yer alan ve dört yıldan bu yana şube başkanlığını yürüten Ergün Çavuş iş ve ailevi durumundan dolayı yönetim kurulunda görev dağılımının yeniden yapılmasını talep etti. Yapılan oylamada Ekrem Şen oyların çoğunluğunu alırken Kerim Karakaya da ikinci sırada yer aldı. Böylece Ekrem Şen yeni şube başkanı olurken, Kerim Karakaya da başkan vekili oldu. Eski başkan Ergün Çavuş ise görevine yönetim kurulu üyesi olarak devam edecek.
 
BAYRAK DEĞİŞİMİ
Başkanlık görevinden ayrılan Çavuş, "Başkanlıktan ayrıldım ama bu bir bayrak değişimi; her zaman arkadaşlarımla birlikteyim. Yönetim kurulu görevim devam ediyor, bana verilen her görevi yapmaya her zaman hazırım" dedi. Yeni başkan seçilen Ekrem Şen de arkadaşlarına, kendini bu göreve layık gördükleri için teşekkür etti. Hem eski başkan Çavuş ve hem de başkan vekili Karakaya ile el sıkıştı. Karakaya da "Bu hizmet yarışıdır, hep birlikte çalışacağız" diye konuştu. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ