KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7668 TL
  • 6.3933 TL
  • 7.0011 TL
Kocaeli Zirve
U-17' lerde döküldük
U-17' lerde döküldük
Amatör Futbol
17 Nisan 2010 Cumartesi 13:43
  • 1098
  • 0

U-17' lerde döküldük

U-17 Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil eden 4 takımımız şampiyonaya iyi başlayamadı. Adeta tel tel dökülen temsilcilerimizden Sultan Orhan, Kocaeli Körfezspor ilk maçlarını kaybederek elendi

KOCAELİ BERABERLİKLE BAŞLADI
U-17 Türkiye Şampiyonası`nda ilimizi Edirne Grup Merkezi`nde temsil eden Kocaelispor, ilk maçında İstanbul Çubuklu ile 1-1 berabere kaldı. Yeşil siyahlı ekibimiz dün ise ikinci maçında Çanakkale Dardanel ile karşı karşıya geldi.  Edirne`deki diğer temsilcimiz Kocaeli Körfezspor ise ilk maçında Küçük Çekmece`ye 3-0 yenildi. İkinci karşılaşmasında ise Lüleburgazspor`a 4-3 mağlup olan kırmızı beyazlılar Türkiye Şampiyonası`na veda etti.

SULTAN ORHAN HAVLU ATTI
U-17 Türkiye Şampiyonası`nda Yalova Grup merkezinde ilimizi temsil eden Gölcükspor şampiyonanın ilk karşılaşmasında Bursa Zaferspor karşısında ikinci yarının başlarında yediği gol ile 1-0 yenik duruma düştü. Kırmızı siyahlı ekibimiz Miraç`ın golüyle beraberliği sağlayarak şampiyonaya beraberlikle başladı. Yalova`daki diğer temsilcimiz Sultan Orhanspor ilk maçında Oyak Reno`ya 4-1 yenildi. İkinci karşılaşmasında Kütahya Tavşanlı Linyit`i 2-1 yenmesine rağmen elendi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ