KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Ballıkayalar’da basın açıklaması
Ballıkayalar’da basın açıklaması
Güncel
Aktan Uslu
13 Haziran 2019 Perşembe 14:13
  • 1079
  • 0

Ballıkayalar’da basın açıklaması

Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi çevre katliamına maruz kalan Ballıkayalar’da 16 Haziran Pazar günü basın açıklaması yapacak.

Kuzey Marmara Otoyolu bahanesi ile çevre katliamına maruz kalan Gebze Ballıkayalar Tabiat Parkı’nda basın açıklaması yapılacak. TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi tarafından yapılacak basın açıklaması 16 Haziran Pazar günü gerçekleşecek ve saat 12.30’da başlayacak. Açıklamada çevre katliamının boyutları ve sonuçları kamuoyu ile paylaşılacak. Basın açıklaması için İstanbul’da Mecidiyeköy’den saat 10.00’da, Kadıköy’de Evlendirme Dairesi önünden saat 10.30’da servis kaldırılacak. 6’ncı Ekolojik Yıkımla Mücadele Haftası kapsamında yapılacak açıklamaya Gebze ve Kocaeli’den de yoğun katılım olması bekleniyor.

DİĞER HABERLER

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Koruma altında ki kuşlar için yuvalar bırakıldı

Körfez İlçe  Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kaymakamlık Hizmet Binası çevresinde yaşayan ve yaz ayları ile birlikte yavruları çıkmaya başlayan, koruma altında k Kırlangıçlar başta olmak üzere kuşların korunması ve rahatlıkla yuva bulmaları için çamlık alana yuvalar bırakıldı. Kaymakamlık Hizmet Binası’nın Doğusunda yer alan çamlık alana bırakılan yuvaların, yabani hayatın önemli bir parçası olan kuşların üremesi ve korunmasında önemli rol oynayacağı açıklandı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ