KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Kzılarda 23 Nisan Erkeklerde Atafen ŞAMPİYON
Kzılarda 23 Nisan Erkeklerde Atafen ŞAMPİYON
Salon Sporları
22 Nisan 2010 Perşembe 12:19
  • 969
  • 0

Kzılarda 23 Nisan Erkeklerde Atafen ŞAMPİYON

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar arası Yıldızlar Tenis İl Birinciliği oynanan final maçları ile son buldu

Fuar içinde İzmit Tenis Kulübü Kapalı Tenis Kortunda iki gün süren maçlar sonunda kızlarda 23 Nisan İlköğretim Okulu, erkeklerde Özel Atafen İlköğretim Okulu birinci olmayı başardı.

Müsabakalar nefes kesti
12 Okulun katıldığı Okullar arası Yıldızlar Tenis İl Birinciliği oynanan final maçları ile son buldu. Fuar içinde İzmit Tenis Kulübü Kapalı Kortunda gerçekleştirilen ve iki gün süren Tenis İl Birinciliği`nde genç sporcular izleyenleri büyüledi. İki gün süren Okullar arası Yıldızlar Tenis İl Birinciliği tek ve çiftler bay ve bayan dalında yapıldı. Genç Erkeklerde Özel Atafen İlköğretim Okulu birinci, Özel Bahçeşehir İlköğretim Okulu ikinci, ODTÜ-KYÖD İlköğretim Okulu üçüncü ve Özel Erkul Tunagür İlköğretim Okulu dördüncü olmayı başardı.

Şampiyonlar Antalya`ya
Kızlarda 23 Nisan İlköğretim Okulu rakiplerini bir bir geçerek İl Birincisi olmayı başardı. Özel Tunagür İlköğretim Okulu ikinci, ODTÜ-KYÖD İlköğretim Okulu üçüncü ve Gebze Özel Bilge İlköğretim Okulu dördüncü olmayı başardı. Okullar arası Yıldızlar Tenis İl Birinciliğinde kızlarda 23 Nisan İlköğretim Okulu, erkeklerde Özel Atafen İlköğretim Okulu 11-15 Mayıs tarihleri arasında Antalya ilinde yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

OKULLAR ARASI YILDIZLAR TENİS İL BİRİNCİLİĞİ SONUÇLARI

ERKEKLER
1- Özel Atafen İlköğretim Okulu
2- Özel Bahçeşehir İlköğretim Okulu
3- ODTÜ-KYÖD İlköğretim Okulu
4- Özel Erkul Tunagür İlköğretim Okulu

BAYALAR
1-23 Nisan İlköğretim Okulu
2- Özel Tunagür İlköğretim Okulu
3- ODTÜ-KYÖD İlköğretim Okulu
4- Gebze Özel Bilge İlköğretim Okulu
Vedat TEKİN

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ