Baran Odaları ZİYARET ETTİ
Baran Odaları ZİYARET ETTİ
Güncel
Nabi Yazıcı
14 Şubat 2018 Çarşamba 19:02
  • 288
  • 0

Baran Odaları ZİYARET ETTİ

Körfez Belediye başkanı İsmail Baran, geçtiğimiz haftalarda kongrelerini tamamlayarak yeniden görev alan iki oda başkanını ve yönetimlerini ziyaret etti.

Körfez Şoförler Odası Başkanı Ali Karadeniz ve Körfez Pazarcılar Odası başkanı Zafer Şahin’e hayırlı olsun ziyareti yapan İsmail Baran, yeni görev döneminde de başarılar diledi.

Ziyaret sırasında şoför ve pazarcı esnafının sorunlarını da dinleyen İsmail Baran, yapılacak olan projelerle problemlerin en aza indirileceğini söyledi.

İsmail Baran, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan tır parkının ilçedeki bu soruna önemli oranda çözüm sağlayacağını, başlayan trafik düzenlemelerinin de sıkışıklığı azaltacağını ifade etti. Proje aşamasında olan kapalı pazarların da modern bir yapıya sahip olacağı belirtildi.

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Çarptıktan sonra öylece ortada bıraktılar!

Yazan: okur

Yorum: hayvanı o halde bırakmayan Ayten hanıma çok teşekkür ederim

Başkan ve yönetimi İSTİFA ETTİ!

Yazan: fethiye cd.

Yorum: zaten bir işe yaramıyorlardı bir görüşleride yoktu... rüzgarı takip eden arkadaşlardı. geç bile kalmışlar...

243 günde devrialem

Yazan: Güven Gök

Yorum: Beni kendine rakip görmen hem sevindirdi hem üzdü suan güneydoğu anadolu bolgesindeyim yarin gebzespor macinda olucam ordanda tura devam edicez ben balkanturunda iken sen turkiye turunu tamamlamis olucaksin

“Kriz sizin kafanızda var”

Yazan: Arif cerıt

Yorum: Gulmeyın başkan yok demeyin kriz bunu yasayan biliyor bence kriz sizin kafanızda yok

4 firmaya haksız kazanç cezası!

Yazan: Isa karaoz

Yorum: Firmaların isimlerinide vermeleri gerekiyor.Vatandaş ona göre tepkisini göstersin.

Yazan: abdullah turk

Yorum: baskan olabılırsın ama ınsan olamamıssın zabıtalara baskı yaparak neyın pesındesın abının hatrı olmasa coktan yıktırırdım o duvarı sen buyuklerımı dua et once ınsan olmak lazım

Yazan: asi

Yorum: *Darbe gecesi şeyhin olduğu iddia edilen “Fazlı Kerem Hoca” denilen zatın dağ başındaki evine kaçtığın doğru mu?

Yazan: Emre

Yorum: Yollarda site inşaatı yapanların arabaları, tuğlaları, biriketleri, iş makinaları, kumları, vs... araçların gelişi güzel iki taraflı park etmeleri netiesinde mahalle sakinleri yoldan geçemez durumda. artık belediyeden nasıl bir imtiyaz kopardılarsa..geçen gün uyku tutmadı.dolaşayım dedim, aklıma yedi yıldız geldi, dolaştım aradım bi tane bile yıldız göremedim.sonra arabam devrildi sandım. meğerse selin sürüklediği inşaat malzemeleri yolda birikinti yapmış, bende üstünden geçmişim.

TANRIÖVEN; TİCARETİN YAZILI OLMAYAN KURALLARI VARDIR

Yazan: Adnan Metin

Yorum: Dediklerine Tamamen Katılıyor ve Seni Tanımaktan Gurur Duyuyorum Sevgili Dostum..Yolun Açık Olsun.Başarıların Daim Olsun..

Yıkım yeni başladı, veliler tedirgin

Yazan: Halk

Yorum: Neden okullar tatil olduğunda yapılmadı

KENT REHBERİ