KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8496 TL
  • 6.5184 TL
  • 7.5742 TL
Kocaeli Zirve
Baran’dan sonra belediyeden de açıklama
Baran’dan sonra belediyeden de açıklama
Güncel
Nabi Yazıcı
10 Temmuz 2019 Çarşamba 10:55
  • 1316
  • 0

Baran’dan sonra belediyeden de açıklama

Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan tarafından mecliste konuşulan, Körfez Belediyesi’nin 2018 yılında ki temsili giderleri ile ilgili iddialara, eski Belediye Başkanı İsmail Baran’dan sonra Körfez Belediyesi’de açıklama yaptı.

Yazılı olarak yapılan açıklama şu cümlelerden oluştu; “Körfez Belediyesi’nin 2018 yılındaki ‘Temsili Harcama Giderleri’ ile ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirme gereği doğmuştur.

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın sosyal medya hesabından yaptığı ve gerçeği yansıtmayan açıklamaları sonrası kamuoyunu doğru bilgilendirme gereksinimi duyulmuştur.

Milletvekili Lütfü Türkkan, twitter hesabından “Kocaeli’ne bağlı Körfez Belediyesi, 2018 yılında temsil ağırlama gideri olarak 9 milyon 150 bin TL harcama yapmış..!” açıklamasında bulunmuş, bu açıklaması da bazı yazılı basın organlarında haber olarak yer almıştır.  

2018 yılı bütçesinde Körfez Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’nün temsili ağırlama gideri 667.391.77 TL’dir. Lütfü Türkkan’ın açıkladığı rakam, gerçeği yansıtmamaktadır ve kamuoyu yanıltılmaktadır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.”

DİĞER HABERLER

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

Tügem Kocaeli Yine Harikaydı

İlki Nisan ayında Gebze Ticaret Odasında rekor katılım ile gerçekleştiren eğitim programının ikincisi düzenlendi.TÜGEM Kocaeli( Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) yönetimi ve Zingat Emlak Portalı tarafından organize edilen,Gayrimenkul Sektörüne yönelik olarak Hilmi Işıkören ve Belgin Benek tarafından verilen ‘’Emlakta Başarılı Olmanın 22 Yolu ‘’ başlıklı eğitime yoğun ilgi oldu.Kocaeli Ticaret Odası’nda düzenlenen eğitime rekor sayıda katılım gerçekleşti.

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ