KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8095 TL
  • 6.6153 TL
  • 7.4129 TL
Kocaeli Zirve
Barbaros Hayrettin Lisesi’nin kahvaltı keyfi
Barbaros Hayrettin Lisesi’nin kahvaltı keyfi
Güncel
24 Aralık 2012 Pazartesi 10:21
  • 1478
  • 0

Barbaros Hayrettin Lisesi’nin kahvaltı keyfi

Barbaros Hayrettin Lisesi Okul Aile Birliği’nin düzenlemiş olduğu kahvaltıya katılan öğretmen ve veliler keyifli bir hafta sonu geçirdi

Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen ‘Dayanışma ve Kaynaşma Kahvaltısı` Gölbaşı Tesisleri`nde yoğun ilgi ve katılımla gerçekleştirildi. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş`in de hazır bulunduğu kahvaltı programına Barbaros Hayrettin Lisesi Okul Müdürü Zeki Kalaç ve öğretmenler de katıldı. Okul aile birliği başkanı Emine Kalem ile yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan veliler ve okul aile birliği üyeleri, hafta sonu hem güzel hem de keyifli bir gün geçirdi.

 
TEŞEKKÜR ETTİ
Okul aile birliği başkanı Emine Kalem yaptığı açılış konuşmasında, “Velilerimiz ve okul aile birliği yönetiminin bir arada dayanışma ve kaynaşma içinde olmasını pekiştirmek adına böyle bir organizasyon düzenledik. Kahvaltı programına eksiksiz katılım sağladığınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Ayrıca bizleri teşrifleriyle onurlandıran Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş`e ve bizlerin her zaman yanında olan okul müdürümüze de sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
DAYANIŞMA ÖRNEĞİ
Okul müdürü Zeki Kalaç ise, “Sizleri böylesine sıcak ve samimi bir ortamda bir arada görmek bizleri her zaman mutlu etmiştir. Okulumuza sahip çıktığınız ve güzel bir dayanışma içinde olduğunuz için sizleri kutluyorum” şeklinde konuştu. Okul aile birliği tarafından organize edilen bu programda veliler, öğretmenler ve üyelerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirten başkan Ellibeş de, “Aile birliği başkanı Emine Kalem ve yönetim kurulu üyeleri ile programa katılan herkesi kutluyor iyi eğlenceler diliyorum” dedi.
 
HORON TEPTİLER
Gölbaşı Tesisleri`ndeki kahvaltı programına yoğun katılım gösteren veliler ve okul aile birliği yönetimi, bir yandan kahvaltı yaparken diğer yandan da fantezi müziğin güçlü sesi Bülent Yağızer`in seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar eşliğinde keyifli bir hafta sonu yaşadı. Programın ilerleyen saatlerinde ise pisti dolduran konuklar, kış ortasında sıcak bir ortamda halay çekip, horon teperek doyasıya eğlendi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ