KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Başarı Eras İnşaat’ın ta kendisidir…
Başarı Eras İnşaat’ın ta kendisidir…
Güncel
07 Aralık 2011 Çarşamba 11:10
  • 2456
  • 0

Başarı Eras İnşaat’ın ta kendisidir…

Başarı tesadüf değildir, başarı Eras İnşaat’ın ta kendisidir…

Eras İnşaat,  inşaat ve hazır beton sektöründe, öz kaynakları ile uluslararası alanda hizmet veren, lider ve vazgeçilmez bir marka olmayı hedefleyen Eras İnşaat ve Tic. Ltd. Şti.`ni 27 Şubat 1987 tarihinde kurulmuş olan Erdoğan bey ve eşi Asuman Hanım`ın ilk hecelerinden oluşuyor.
 

Her geçen gün büyüyor
Son 25 yıldır da büyük firmalarla tamamen güvene dayalı çalışmalar yürüten Eras İnşaat ayrıca arıtma tesisi, okul, yaşlılar yurdu, cami, özel bina, villa ve apartman türü inşaatlar da pan  inşa etmiş bir firma olarak fark yaratıyor. Sanayi alanında oldukça önemli işler yapan firma Toyota Plaza, Nissan Plaza, İzmit`teki ODTÜ KYÖD İlköğretim Okulu Petrol Ofisi, Tüpraş ,Nuh Çimento gibi önemli projelere imzasını koymuş.

Eras akademi yolda
Bünyesinde 550`ye yakın çalışanı olan Eras, işe alımlarda personelini çeşitli eğitimlere tabi tutmasıyla da biliniyor. Erdoğan bey“ Bugün depremden sonra İzmit`e baktığımızda İzmit bir sanayi kenti, ulaşım kolay ve herkes burada iş yapmak ister artık tepelerde ışık var. Böyle de olması gerekli. Depremin tecrübesiyle yaşıyor. Kalite anlayışı, beton ve demirin kullanılma şekli anlayışı değişti dolayısıyla da inşaat sektörü bir sınıf atladı. “dedi.
 

Eras inşaatın sınırları
Eras İnşaat`ın sınırları Yalova, İzmit, İstanbul. Ama hedefleri uluslararası çaplarda işler yapmak. Hizmetleri, inşaat işleri, Hazır beton işletmeciliği ( Santral hizmetleri, hazır beton pompalama işleri, Hazır beton taşıma hizmetleri, Hazır beton tesis bakım hizmetleri), Dağıtıcı Bom hizmetleri, Yüksek Katlı İnşaatlar İçin borulama İşleri alanlarında teknolojinin en son yeniliklerle müşterine zamanın ilerisinde hizmetler veriyor.” diyor.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ