KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Başhekim Ergüney’den KETEM’e teşekkür
Başhekim Ergüney’den KETEM’e teşekkür
Güncel
16 Kasım 2010 Salı 16:42
  • 1246
  • 0

Başhekim Ergüney’den KETEM’e teşekkür

Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şenol Ergüney, KETEM çalışanlarına başarılarından ötürü teşekkür belgesi verdi

Kocaeli Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şenol Ergüney, bilimsel düzeyde yaptığı çalışmalar nedeniyle  Kanser Erken Teşhis ve Tarama Merkezi`nin (KETEM) çalışanlarına teşekkür belgesi verdi. Ergüney, KETEM`in sigara bırakma, kanser erken tanı ve toplum tabanlı kanser tarama konusunda yaptığı bilimsel çalışmalar nedeniyle başta KETEM Sorumlu Hekimi Dr. Turan Şahiner ve Dr. Ülker Mola olmak üzere tüm KETEM çalışanlarını kutladı.
 

KOCAELİ HALKI ŞANSLI
Başhekim Ergüney, Kocaeli Devlet Hastanesi bünyesinde hizmet veren KETEM`in bölgeye hitap ettiğini ve yaptığı bilimsel çalışmalarla Türkiye`de örnek teşkil ettiğini belirterek, “KETEM`in çalışmalarını yakından takip ediyor ve her türlü desteği vermeye gayret ediyoruz. Böylesine bir merkeze sahip olduğu için Kocaeli halkı çok şanslıdır. KETEM sorumluları ve çalışanlarına başarılarının devamını diliyorum” dedi.
 

HALKIMIZI BEKLİYORUZ
KETEM`e büyük destek veren başhekim Ergüney`e teşekkür eden Dr. Turan Şahiner de, “Merkezimizde özellikle 50-70 yaş arası vatandaşlarımız için meme, rahim ağzı ve kalın bağırsak kanser taramaları yapılmaktadır. Ayrıca kanser erken tanısı tetkitleri, sigara bırakma desteği ve eğitimlerini almak isteyen her yaştan vatandaşlarımızı KETEM`e bekliyoruz” diye konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ