KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele derneğinden ziyaret
Başiskele derneğinden ziyaret
Güncel
31 Ekim 2010 Pazar 11:24
  • 684
  • 0

Başiskele derneğinden ziyaret

Başiskeleli eğitim ve kültür gönüllüleri tarafından kurulan Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği, faaliyetlerine devam ediyor.

İlçenin eğitimle ilgili ilk sivil toplum kuruluşu olan dernek, son olarak Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nü ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selim Gencer`i makamında ziyaret eden dernek yöneticileri, 2010-2011 eğitim ve öğretim yılının hayırlı olmasını dilediler.

Yeni eğitim-öğretim sezonunda Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nün yapacağı faaliyetlere dernek olarak her türlü desteği vereceklerini, ilçede yer alan bazı okulların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacaklarını belirttiler. Ayrıca eğitimcileri ve eğitim kurumlarını motive etmek amacıyla her sene verilen “Yılın Eğitimcisi Ödülü” ve “Yılın Başarı Ödülü” nüde bu sene yine vereceklerini ifade ettiler.   
Ziyarete katılan Dernek Başkanı Eğitimci Volkan Şenel, Eğitimci Emin Erdem, Dernek sekreteri Mimar Cihat Oğuz ve Mimar Ahmet Fuat Demirkol İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Selim Gencer`e hediye takdim ettiler.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ