KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele Eğitim Derneği milli eğitimi ziyaret etti
Başiskele Eğitim Derneği milli eğitimi ziyaret etti
Güncel
01 Kasım 2010 Pazartesi 17:12
  • 1215
  • 0

Başiskele Eğitim Derneği milli eğitimi ziyaret etti

Başiskele’nin eğitimle ilgili ilk sivil toplum kuruluşu olan Başiskele Eğitim Derneği, ilçe milli eğitim müdürlüğünü ziyaret etti

Başiskeleli eğitim gönüllüleri tarafından kurulan Başiskele Eğitim ve Kültür Derneği faaliyetlerine devam ediyor. İlçenin eğitimle ilgili ilk sivil toplum kuruluşu olan dernek, son olarak Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü`nü ziyaret etti. Etkinlikte dernek başkanı Volkan Şenel ve yöneticiler; Emin Erdem, Cihat Oğuz ve Ahmet Fuat Demirkol hazır bulundu. Dernek yöneticilerini milli eğitim şube müdürü Selim Gencer karşıladı.
 

ÖDÜL VERECEĞİZ
Yeni sezonda ilçe milli eğitim müdürlüğünün yapacağı faaliyetlere dernek olarak her türlü desteği vereceklerini ve ilçede yer alan bazı okulların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacaklarını belirten dernek yöneticileri, ayrıca eğitimcileri ve eğitim kurumlarını motive etmek amacıyla da “Yılın Eğitimcisi Ödülü” ve “Yılın Başarı Ödülü” vereceklerini ifade etti. Selim Gencer de dernek yöneticilerinin yaptığı ziyaret nedeniyle memnuniyetini dile getirdi.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ