KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7216 TL
  • 6.4298 TL
  • 7.1277 TL
Kocaeli Zirve
Başiskeleliler bayramlaşmaya koştu
Başiskeleliler bayramlaşmaya koştu
Güncel
27 Ekim 2012 Cumartesi 12:51
  • 1128
  • 0

Başiskeleliler bayramlaşmaya koştu

Bu yıl 8.’si gerçekleştirilen geleneksel kent bayramlaşmasında bir araya gelen Başiskeleliler, törenin yapıldığı kültür merkezine akın etti

Başiskele Belediyesi ve ilçe kaymakamlığı tarafından organize edilen, bu yıl 8.`si düzenlenen kent bayramlaşmasına Başiskeleliler yoğun ilgi gösterdi. Başiskele Belediyesi Karşıyaka Kültür Merkezi`nde gerçekleşen törene; Başiskele Kaymakamı Ali Partal, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu, ilçe müdürleri, belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları, kamu çalışanları ile vatandaşlar katıldı.

 
ÇİKOLATA VE KOLONYA
Her sene olduğu gibi bu sene de bayramlaşma törenine gelen vatandaşlar kapıda, çikolata ve kolonya ikramıyla karşılandı. Organizasyonun kusursuz olduğu ve katılımın yoğun olduğu program bayramlaşma töreniyle devam etti. Kaymakam Partal, başkan Ayaz ve ilçe protokolü uzun kuyrukların oluştuğu bayramlaşma töreninde konukların bayram tebriklerini tek tek kabul ederek herkesin bayramını kutladı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ