KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Başiskele’ye yeni araçlar
Başiskele’ye yeni araçlar
Güncel
04 Aralık 2012 Salı 13:15
  • 1358
  • 1

Başiskele’ye yeni araçlar

Başiskele Belediyesi, fen işleri müdürlüğüne aldığı 11 araçla filosunu yeniledi
Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesine katılan 5 damperli kamyon, 5 kamyonet ve 1 minibüsten oluşan toplam 11yeni  araç için tanıtım düzenlendi. Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, başkan yardımcıları, birim müdürleri, meclis üyeleri ve belediye çalışanlarının hazır bulunduğu törende eski araçların yerine gelen toplam 11 araç hakkında bilgiler verildi.
 
DAHA İYİ HİZMET 
Tanıtım töreni öncesinde tüm personele balık ziyafeti verildi. Başkan Ayaz, ”Sizlerle daha önce yaptığım konuşmalarımda eskiyen araçlarla ilgili sıkıntılardan söz edilmişti. Bugünkü törenimizde eski kamyonlarımızı 5 ağır tonajlı kamyonla yeniledik. Ayrıca araç filomuza 5 kamyonet ve 1 yeni minibüs daha ekledik. Bundan sonra Başiskele halkına yeni araçlarımızla daha güzel hizmet edeceğiz” dedi.
 
PERSONELDEN MEMNUN
Tüm birimlerde görev alan personelden memnun olduğunu aktaran Ayaz sölerini şöyle noktaladı: “Asfalt dökeninden, çöp toplayanına, çay ocağındaki çalışandan memur, işçi ve başkan yardımcılarıma kadar hepsinden Allah razı olsun. Bugün Başiskele`de çok güzel işler yapılmışsa ve Başiskele`yi herkes konuşuyorsa bunda sizlerin alın teri ve emeği var.” Konuşmaların ardından yenilenen araçlar için kurdele kesimi yapıldı.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ