KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Başkan Çiler’den Mevlit Kandili MESAJI 
Başkan Çiler’den Mevlit Kandili MESAJI 
Güncel
Hanifi Surun
29 Kasım 2017 Çarşamba 10:06
  • 927
  • 0

Başkan Çiler’den Mevlit Kandili MESAJI 

Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Mevlit Kandili dolayısıyla yaptığı açıklamada, “Mevlit Kandili’nin insanlığın içine düştüğü tüm sıkıntılardan kurtulması için vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

GTO Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Mevlit Kandili dolayısıyla yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Çiler yaptığı açıklamada, “Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) 'in dünyaya geliş gecesi olan ‘Mevlit Kandili’ne, bir kez daha birlik ve beraberlik içinde ulaşmanın huzuruyla, tüm İslam Âleminin bu özel gecesini kutluyorum.

 

Mevlit Kandili, ahlakı, sevgiyi, şefkat ve merhameti, barışı, hoşgörüyü kendi yaşamında öne çıkararak, sadece Müslümanlar için değil, bütün insanlık için her bakımdan örnek olan Peygamberimizin, bizlere bıraktığı manevi mirası anlamak, kişisel ve toplumsal huzurun önemini kavrayarak, bu duyguları tüm hayatımıza yaymak için bir fırsattır.

 

MANEVİ DUYGULARIMIZ CANLANDIRIR

Manevi duygularımızı canlandıran bu gece,  iç dünyamıza dönerek öz eleştirimizi yapmamıza imkân sağlayıp, paylaşma ve dayanışmayı hatırlatması açısından da önemlidir.

 

Bu anlamlı gecenin birliğimizi, beraberliğimizi daha da kuvvetlendirmesi, tüm insanlığın huzuruna temel oluşturması ve bütün dualarımızın kabulü dileklerimle, Mevlit Kandili’nin insanlığın içine düştüğü tüm sıkıntılardan kurtulması için vesile olmasını temenni ediyorum.” dedi.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ