KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Başkan, Çınarlıdere’de oksijen depoladı
Başkan, Çınarlıdere’de oksijen depoladı
Güncel
06 Aralık 2011 Salı 14:15
  • 1033
  • 0

Başkan, Çınarlıdere’de oksijen depoladı

Yürüyüş tutkunlarıyla Çınarlıdere Mesire Alanı’nda yürüyüş yapan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, oksijen ve enerji depoladı

Kocaeli`nin ‘saklı cennet`lerinden biri olan Derince`ye bağlı Çınarlıdere Mesire Alanı, yaz-kış farklı güzelliklere ev sahipliği yapıyor. Yazın piknikçilerle cıvıl cıvıl bir görünüme sahip olan Çınarlıdere, kışın ise sakin atmosferiyle insanı bambaşka bir dünyaya sürüklüyor.
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu`da  yolları süsleyen sapsarı yaprakları, ortalığı çınlatan kuş sesleri ve şırıl şırıl akan deresiyle insanı büyüleyen Çınarlıdere`nin atmosferinde yürüyüş tutukunlarıyla birlikte yürüyüş yaptı.
 

TEŞEKKÜR ETTİLER
Başkan Karaosmanoğlu`na yürüyüş sırasında Derince Belediye Başkanı Aziz Alemdar, belediye meclis üyeleri, TEMA İl Temsilcisi Nermin Tol, eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Köktürk, Derince, Körfez ve İzmit`ten gelen spor tutkunları eşlik etti. 6,5 kilometrelik parkurda ısınma hareketleriyle başlayan yürüyüşe katılanlar, bol bol oksijen depolarken, kendilerine doğal güzelliklerle süslü alanda spor yapma imkanı sunan başkan Karaosmanoğlu`na da teşekkür etti.
 

SAĞLIK ÖNEMLİ
Sporu sadece seven değil, aynı zamanda bir hayat tarzı haline getiren kişilerin sağlıklı bir yaşam sürebileceğine değinen başkan Karaosmanoğlu ise, “Kocaeli`nin her köşesi Çınarlıdere gibi güzelliklerle dolu. Büyükşehir olarak bizim görevimiz bu güzellikleri gün ışığına çıkarıp, Kocaeli halkının hizmetine sunmak. Başlattığımız sağlıklı yaşam yürüyüşleriyle kentin sağlığına olduğu kadar, kentte yaşayanların sağlığına verdiğimiz önemi de ortaya koyuyoruz`` dedi.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ