KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.1454 TL
  • 6.8452 TL
  • 7.7628 TL
Kocaeli Zirve
Başkan Kan, sanayi esnafının gönlünü aldı
Başkan Kan, sanayi esnafının gönlünü aldı
Güncel
21 Aralık 2011 Çarşamba 10:52
  • 776
  • 0

Başkan Kan, sanayi esnafının gönlünü aldı

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, sel felaketinde destek vermediği gerekçesiyle kendisine kırgın olan sanayi esnafının gönlünü aldı

Kandıra Belediye Başkanı Cengiz Kan, ilçede meydana gelen sel felaketinde dükkanları sular altında kalan ve belediyeden destek görmedikleri gerekçesiyle kendisine kırgın olan sanayi esnafını kahvaltıda ağırladı. Kandıra Belediyesi Destek Hizmetleri`nde gerçekleşen kahvaltya, sanayi esnafı yoğun ilgi gösterdi. Sanayi çevresinde yapılabilecek hizmetler konusunda tespitlerde bulunan Kan, Namazgah Deresi`ne sanayiden köprü geçisi yaptıracağını vurgulayarak, “Birileri bizim iyi işler yapmamızı çekemiyor” dedi.

 

 

PROJELERİ ANLATTI
Sanayi içiyle ve çevresiyle ilgili yapacağı projeler hakkında bilgi aktaran Kan, sanayi esnafına çalışmaların en kısa zamanda başlayacağı sözünü verdi. Kan, “Sanayi içine belediyemizin kendi kaynak atalyölerinde hazırlanan aydınlatma direkleri konulacak. Üstten uzantılı elektrik kabloları yer altına alınacak. Yol üzerindeki su birikintilerinin ızgaralar yardımıyla yok edilecek” diye konuştu.

 

 

ŞİKAYET EDENLER VAR
Akdurak Mahallesi`nde bulunan Yeşil Camii mevkiindeki boş alana sosyal tesis yapmak istediklerini açıklayan Kan, “Namazgah Mesire Alanı`nın yan tarafında bulunan boş alanı yeşillendirip, bir güreş alanı ve bir antik tiyatro yapacağız. Bunların yanına hayvanat bahçesi de yakışır. İlçemizde güzel işler yapmak istiyoruz fakat bizi sürekli şikayet eden kişiler var. Hizmet yapmamızı istemiyorlar” ifadelerini kullandı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ