KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7821 TL
  • 6.5692 TL
  • 7.3319 TL
Kocaeli Zirve
Başkan Numan Uysal tebrikleri kabul etti
Başkan Numan Uysal tebrikleri kabul etti
Güncel
28 Aralık 2010 Salı 13:49
  • 1213
  • 0

Başkan Numan Uysal tebrikleri kabul etti

Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu, Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şube Başkanlığı’na seçilen Numan Uysal’a tebrik ziyaretinde bulundu

Kocaeli Sahipsiz Değildir Platformu Sözcüsü Vedat Çalık ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal`ı ziyaret etti. Etkinlikte Türk Eğitim-Sen Kocaeli Şube Başkanı Süleyman Pekin hazır bulundu. Yaklaşık bir hafta önce gerçekleştirilen kongrede seçilmiş başkan unvanı alan Uysal`ı tebrik eden Çalık, platforma olan desteklerinden dolayı Pekin`e de teşekkür etti.

SİNEKLERLE OLMAZ
Uyuşturucunun son günlerde oldukça fazla yayıldığını belirten Çalık, “Son zamanlarda Kocaeli`de neredeyse uyuşturucu girmeyen ev kalmadı. Bu konuda sivil toplum örgütleriyle birlikte hareket ederek önlemler almalıyız. Uyuşturucu yaşı 12`ye kadar düştü. Uyuşturucuyu önlemek için sivrisinekleri yakalamakla baş edemeyiz, uyuşturucu bataklığını kurutmalıyız” dedi.

DESTEK VERECEĞİZ
Numan Uysal da ziyaret nedeniyle duyduğu memnuniyeti dile getirerek başladığı konuşmasında “Biz sadece din görevlilerinin değil, aynı zamanda sosyal sorumluk adı altında görev alanların sendikayız. Bizi ilgilendiren kısımlarında her zaman yanlarınızda olacağız, destek vereceğiz” dedi. Ziyarette platform üyeleri Atilla Yüceak, Emre Gümüş, İrem Celmanbet ve Kaan Hudekoğlu da hazır bulundu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ