KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Başkan Toltar, ‘Yaşanabilir bir Dilovası HAYAL’
Başkan Toltar, ‘Yaşanabilir bir Dilovası HAYAL’
Güncel
Hanifi Surun
27 Kasım 2017 Pazartesi 12:16
  • 832
  • 0

Başkan Toltar, ‘Yaşanabilir bir Dilovası HAYAL’

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “Yaşanabilir bir Dilovası hayalini gerçeğe dönüştürmek için çaba sarf ediyoruz.” dedi

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, Dilovası Horasanlılar Derneği Yönetimi ve üyeleri ile bir araya geldi. Horasanlılar Derneği'nin kahvaltı programına Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar'ın yanı sıra Dilovası Horasanlılar Dernek Başkanı Mehmet Bahar, Dilovası Dernekler Federasyonu Başkanı Ercan Güneş ve yöre dernek başkanları, İzmit Horasanlılar Dernek Başkanı, Körfez Horasanlılar Dernek Başkanı ile vatandaşlar katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Horasanlılar Dernek Mehmet Bahar, “Düzenlemiş olduğumuz programımıza katılımlarından dolayı Başkanımız Ali Toltar'a, meclis üyeleri, dernek başkanlarımıza ve işadamlarına teşekkür ediyorum.

 

TOLTAR’A TEŞEKKÜR ETTİ

Derneğimiz kısa bir süre önce tadilata girdi ve tadilat sonrası hemşerilerimize yakışır bir mekân haline geldi. Derneğimizin yeni görünümüne kavuşmasına katkı sunan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Bugün burada Dilovası Belediye Başkanımız Ali Toltar'ı ağırlıyoruz. Göreve geldiği günden bu yana derneklerimize sağladığı desteği hepimiz biliyor ve bir kez daha kendisine teşekkür ediyoruz. Ayrıca 3.5 yılda Dilovası'na sağladığı hizmetlerden dolayı da teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

 

HER HAFTA AYRI BİR DERNEK

Dernek Başkanının ardından konuşan Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, "Halk toplantıları nezdinde başlattığımız ve her pazar bir derneğimize misafir olduğumuz toplantılarımız yoğun katılımla her geçen gün daha güzel bir şekilde devam ediyor. Her hafta ayrı bir dernekte hem dernek üyeleri hem de vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorun ve öneriler üzerine fikir alışverişinde bulunuyoruz.  Hepimiz farklı memleketlerden buraya iş aş için bir araya geldik. Doğduğumuz ve doyduğumuz yerler bizim için önemlidir. Bizler geldiğimiz yeri unutmadan örf ve adetlerimizi unutmadan yaşadığımız yeri de kalkındırarak hayatımızı idame etmek zorundayız.

 

YAŞANABİLİR BİR DİLOVASI

Derneklerimiz bizim için her zaman önemlidir. Elimizden geldiğince destek vermeye onları yaşatmaya çalışıyoruz. 2014 yılında sizlerin destekleri ile başladığımız görevimizde sizlerin sorun ve sıkıntılarını çözmek ve yaşanabilir bir Dilovası hayalini gerçeğe dönüştürmek için çaba sarf ediyoruz. Göreve başladığımız günden bu yana kısa orta ve uzun vadeli sorunlar için aynı şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Onun için dernek başkanlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Burada bulunan başta derneklerimiz olmak üzere hepimizin ortak paydası Dilovası'dır. İnşallah bundan sonrada daha sık bir araya gelerek Dilovası'nın sorunlarını el birliği ile çözecek ve yarınlara daha güzel bir Dilovası'nı bırakacağız.” diye konuştu.

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ