KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Başkanlar ölümden döndü
Başkanlar ölümden döndü
Güncel
05 Kasım 2010 Cuma 11:26
  • 16937
  • 41

Başkanlar ölümden döndü

Başkan Karaosmanoğlu ile Ellibeş, freni boşalan otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu sabah projeleri yerinde görmek ve çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Gölcük`e gitti. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, başkan yardımcıları, AKP Gölcük İlçe Başkanı Mevlüt Demir ve ilçe yöneticileriyle birlikte ilçe turuna çıkan Karaosmanoğlu ve beraberindekiler büyük bir kaza atlattı.
 

EL FRENİ BOŞALDI
Başkanlar kavşaklı yol inşaatını incelerken, Kerimağa Rampası olarak adlandırılan yokuşta Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman'ın makam aracının el freni boşaldı. Otomobil İbrahim Karaosmanoğlu ve Mehmet Ellibeş'in de aralarında bulunduğu grubun üzerine gelmeye başladı. Başkanlar ve beraberindekiler panik içinde kaçışırken kalabalıktan bazı kişiler yere düştü. 
 

DİREKSİYONU ÇEVİRDİ
Otomobilin kaydığını fark eden şoför Cemil Demir son anda yetişip kapıyı açarak direksiyonu çevirip aracın yönünü değiştirdi ve başkanların ezilmesini önledi. Olayda sadece Cemil Demir yaralandı. Gölcük Devlet Hastanesi'ne kaldırılan şoför Cemil Demir'in ayağının kırıldığı belirtildi. Büyük bir şok geçiren başkanlar daha sonra incelemelerini tamamlayıp bölgeden ayrıldı.

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ