KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7100 TL
  • 6.4124 TL
  • 7.1215 TL
Kocaeli Zirve
Baştopçu yine meclisi karıştırdı
Baştopçu yine meclisi karıştırdı
Güncel
24 Kasım 2010 Çarşamba 12:47
  • 2468
  • 5

Baştopçu yine meclisi karıştırdı

AKP Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu, Plan ve Bütçe Komisyonu’ndaki görüşmeler sırasında yine komisyonu karıştırdı

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu`nda Denizli'deki istihdamla ilgili verilen bilgiyi eleştiren MHP Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan'ın bürokratlara dönük üslubu tartışmayı başlattı. AKP Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu, "Ne biçim konuşuyorsun" deyince MHP'li Ayan, "Buranın bir usulü adabı var" karşılığını verdi.
 

DIŞARIDA GÖRÜŞÜRÜZ
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2011 bütçesinin görüşmesinda yaşanan tartışmada Ayhan, "Densiz densiz konuşuyor. Sayın başkan müdahale edin" deyince AKP`li Baştopçu, ayağa kalkmadan konuşmasını istedi. MHP'li Ayan, "Kalkarım ben" deyince, Baştopçu, "Dışarıda görüşürüz o zaman" dedi.
 

ÇIKIYORUM İŞTE
Ayhan, bunun üzerine Baştopçu`ya "Dışarıda görüşeceğimizi burada da görüşebiliriz" karşılığını verdi. İkili arasındaki tartışma üzerine komisyonda gülüşmeler yaşandı. Ardından komisyon başkanı kavgayı yatıştırdı. Ayhan konuşmasını bitirir bitirmez, "Şimdi de dışarı çıkıyorum" deyip dışarı çıktı.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ