KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7880 TL
  • 6.4414 TL
  • 7.4606 TL
Kocaeli Zirve
Bayanlar, sağlıksız ürün kullanıyorlar
Bayanlar, sağlıksız ürün kullanıyorlar
Güncel
21 Aralık 2011 Çarşamba 11:52
  • 797
  • 0

Bayanlar, sağlıksız ürün kullanıyorlar

Artistik Kuaförler Derneği, Vitelty’s Şirketi ile bir araya geldi. Vitelty’s Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Yılmaz, bayanların bilinçsiz ve sağlıksız ürün kullanarak saçlarını yıprattını söyledi

Artistik Kuaförler Derneği Başkanı Gökhan Ergin, Kocaeli`de faaliyet gösteren kuaförler için Altınnal Otel`de yemekli toplantı düzenledi. Vitelty`s yetkililerinin de konuk olduğu toplantıda, şirketin genel müdürü İbrahim Yılmaz ve temsilcileri, ürün tanıtımı yaparak saç tasarımı konusunda püf noktalara değindi. Yılmaz, “Herhangi bir saç ürünü kullandığınızda, saçlarınız katılaşıyor ve saç dipleriniz yanıyorsa bu yanlış tercihi gösterir” dedi.

 

 

SAÇ BAKIMI EĞİTİMİ
Bayanların bilinçsiz olarak marketlerde satılan saç ürünlerini kullandığını vurgulayan Yılmaz, “Saç ve saç dersine zarar verecek birçok madde marketlerden alınan saç ürünlerinin içinde bulunuyor. Biz kuaförlerimize, insan ve saç sağlığı için son derece sağlıklı ve güvenli ürünler sunuyoruz. Kocaeli kuförlerini ve vatandaşları bilinçlendirmek adına burada saç bakım ve ürün eğitimi konusunda eğitim vermek istiyoruz” şeklinde konuştu.
 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ