KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6502 TL
  • 6.3550 TL
  • 7.0801 TL
Kocaeli Zirve
Bayram, Emre Aydın konseriyle kutlandı
Bayram, Emre Aydın konseriyle kutlandı
Güncel
31 Ekim 2012 Çarşamba 09:04
  • 1844
  • 2

Bayram, Emre Aydın konseriyle kutlandı

İzmit Belediyesi tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle düzenlenen törende ünlü sanatçı Emre Aydın sevenleriyle buluştu

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen şölen Yahya Kaptan Mahallesi`nde bulunan Şehit Polis Recep Topaloğlu Salonu`nda gerçekleştirildi. Şölene vali Ercan Topaca ve eşi Sevim Topaca, vali yardımcıları Ali Sözen, Mustafa Ünlüsoy, İzmit Kaymakamı Sabit Kaya, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AKP İl Başkan Vekili Mehmet Uzunoğlu, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz ile birlikte çok sayıda kişi katıldı. 


ŞEHİTLERİ ANDI 

Halk oyunları gösterilerinin ardından, şölene bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlandı. Cumhuriyetin 89. yılını kutlayan vali Ercan Topaca, “Cumhuriyetin kurulmasında fedakarlık gösteren başta Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi, bu salona adını veren polis memurunu rahmetle anıyoruz. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bugün 89 yaşında. İnşallah 100. yıllarını da göreceğiz. Cumhuriyetimiz ve devletimiz her gün daha da ileri gidiyor” dedi. 


EMRE AYDIN ÇIKTI 

Vali Topaca son olarak, “Her alandaki ilerleme bizlere gurur veriyor. Gelecekten eminiz. Çünkü iyi yetişen insanlarımız var. Bugün birleşme günüdür, bugün yardımlaşma günüdür. Cumhuriyete karşı görevimizi birbirimizi severek yapabiliriz. Cumhuriyette kavga yoktur ancak sevgi, saygı ve nezaket vardır” diye konuştu. Topaca`nın ardından ünlü rock sanatçısı Emre Aydın, “Yapma” isimli şarkıyla sahneye çıktı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan ünlü sanatçıya İzmitli hayranları eşlik etti. 

 

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ