KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bayram öncesinde denetimler sıklaştı
Bayram öncesinde denetimler sıklaştı
Güncel
18 Eylül 2009 Cuma 13:17
  • 648
  • 0

Bayram öncesinde denetimler sıklaştı

Ramazan Bayramı öncesinde tatlı, şeker ve çikolata satan iş yerlerini denetleyen zabıtanın amacı vatandaşların bayramı rahat ve huzurlu geçirmesi

Gebze Belediyesi, vatandaşların bayramı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeleri, bayram alışverişlerini sağlıklı şartlarda yapabilmeleri amacıyla Ramazan Bayramı öncesinde bir dizi önlem aldı. Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü`ne bağlı ekipler, iş yerlerinin yoğun olduğu kent merkezi başta olmak üzere ilçe genelindeki alışveriş noktalarında denetimlerini artırdı.

İHBARLARINIZ İÇİN

Ekipler, Ramazan Bayramı öncesinde şeker ve çikolata gibi ürünleri satan iş yerlerinde denetim ve kontrollerini yoğunlaştırdı. Zabıta Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen şikayet ve ihbarları ise ALO 153 Zabıta Şikayet Hattı`nı 24 saat açık tutarak değerlendirecek. Ayrıca vatandaşlar Zabıta Müdürlüğü`ne Gebze Belediyesi`nin 642 04 30 nolu telefonundan ulaşabilecek. 

ÜCRETSİZ OTOBÜS

Öte yandan Gebze Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü bugün ve Ramazan Bayramı`nın birinci günü sabah saat 10.00`dan itibaren mezarlıklara ücretsiz otobüs kaldıracak. Çoban Mustafa Paşa Camii önünden kalkacak otobüsler, sabah saat 10.00`dan 17.00`ye kadar her saat başı Merkez Mezarlığı ile Pelitli Mezarlığı`na vatandaşları ücretsiz olarak taşıyacak.


Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ