KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.6871 TL
  • 6.3796 TL
  • 7.0960 TL
Kocaeli Zirve
Bayrama özel kampanyalar yüz güldürüyor
Bayrama özel kampanyalar yüz güldürüyor
Güncel
17 Eylül 2009 Perşembe 18:08
  • 2308
  • 2

Bayrama özel kampanyalar yüz güldürüyor

İlimizde birçok giyim mağazası bayrama özel kampanyalar başlattı. Mağazalarda yüzde 70’lere varan indirimler var. İndirmi duyan mağazalara akın ediyor. Bu bayram öncesi vatandaşın yüzü güleceğe benziyor

Kocaeli`de birçok mağaza ekonomik krizle bozulan işlerini, yaptıkları özel kampanyalarla düzeltmeye çalışıyor. Birçok giyim mağazası özel ve bayrama özel kampanyalar düzenleyerek satışlara hareketlik getirmek istiyor. Bu kampanyalar en çok vatandaşların yüzünü güldürüyor. İzmit`te, özellikle Fethiye Caddesi`nde yoğun bir kalabalık göze çarpıyor. Adeta adım atacak yer yok. Kampanyalı mağazalardan, kampanyalar hakkında bilgi aldık, size bayram öncesi rehberlik etmek istedik.

BAYRAMA KADAR KAMPANYA
Rodi Mood Giyim Mağazamız`da bayrama özel 125 TL ve üzeri alışveriş yapana 25 TL değerinde indirim çeki kampanyamız var. 10 Eylül`de başlayan bu kampanya Ramazan Bayramı`nın son gününe kadar devam edecek. Mağazamızda ayrıca yazlık ürünlerde yüzde 70 indirim var. 125 TL`lik alışverişe 25 TL indirim çeki kampanyası bu ürünler için de geçerlidir. Ayrıca, bütün ürünlerimizde vade farksız kredi kartına taksit yapılıyor. Yazlık ürünler 3.95 TL ile 19. 95 TL arasında değişen fiyatlarda satılıyor. Ayrıca yeni sezon ürünlerinde, kalite ve fiyat konusunda oldukça iddalıyız.
Canan Yıldırım
Rodi Mood Giyim Mağazası Kasa Sorumlusu

YÜZDE 50 İNDİRİM
Şu anda bazı ürünlerimizde yüzde 50`lere varan indirimler var. Kampanyamız mayıs ayında başladı ve hala devam ediyor. Biz de bayrama özel bir kampanya yok. Çünkü bizim kampanyalarımız süreklidir. Bu yüzden müşteri yoğunluğumuz oldukça iyi. Satışlardan memnunuz.
Mülayim Aslıtürk
Fethiye Kundura Ayyakabı Mağazası Bilgi İşlem ve Muhasebe Müdürü

1 TL`YE ÇANTA
Yeni açılan bir mağazayız. Resmi açılışımızı henüz gerçekleştirmedik. Geçtiğimiz günlerde 1 TL`den çanta sattık ve mağazamızda izdiham yaşandı. Bayram öncesi bir ürün alana bir ürün bedava kampanyası yapmayı düşünüyoruz. Ayrıca şu anda bir ürünlerimizde indirim kampanyası var. Çanta 1 TL, hakiki deri erkek ayakkabısı 5-25 TL arası, hakiki deri bayan çizmeleri 10-40 TL arası, çocuk ayakkabıları, 5-15 TL arası ve deri kemerler 5 TL olarak satılıyor. Ve mağazamızda satılan tüm ürünler markalıdır. Ayrıca resmi açılışa özel, izdihama sebep olacak.
Tarık Ağtaş
Nano Outlet Ayakkabı Mağazası sahibi


YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ