27 Mayıs 2018 Pazar 04:23
BBP, CHP haberlerini servis ediyor
BBP, CHP haberlerini servis ediyor
Güncel
Gizem Ulutaş
16 Mayıs 2018 Çarşamba 14:46
  • 1540
  • 0

BBP, CHP haberlerini servis ediyor

Büyük Birlik Partisi seçimlere çok az bir zaman kala kendi haberlerini diğer partiler gibi basına servis ediyor ancak BBP bu kez kendi haberini değil, CHP’li bir adayın haberini basın ile paylaştı.

Büyük Birlik Partisi diğer partiler gibi seçimlere çok az bir zaman kala dişe diş! demekten çekinmiyor.  BBP bu kez ‘farklı’ bir hareket yaparak dikkatleri üstüne çekti. 24 Haziran seçimlerine 38 gün kala siyasilerin kozlarını acımadan paylaşacağını herkes biliyordu ancak BBP'nin son yaptığı olay oldu. BBP CHP’nin haberini servis edecek kadar gözünü kararttı. “Ankara’da en çok konuşulan CHP’li aday adayı!” başlığı ile servis edilen haberde BBP, Kocaeli milletvekili aday adayı Ensar Öğüt’le deyim yerindeyse dalga geçti.

 

Kendi haberlerini basınla paylaşmak yerine AKP’ye oy kazandırmak için uğraşan BBP, Enser Öğüt’ün çiftçiler için yaptığı at arabalı protestoyu haberde öne çıkararak, basına servis etti.

 

İşte BBP’nin CHP ile ilgili yaptığı haberinin tam metni;

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

KENT REHBERİ

ŞANS OYUNLARI

ÖNEMLİ BİLGİLER

KOCAELİ KURUM TELEFONLAR
KOCAELİ TRAMVAY SAATLERİ
KOCAELİ TREN SAATLERİ
KOCAELİ VAPUR SAATLERİ
KOCAELİ NÖBETÇİ ECZANELER
KOCAELİ OTOBÜS SAATLERİ
KOCAELİ HARİTASI
İZMİT KARTAL SEFERLERİ (HAT 200)
SABİHA GÖKÇEN SEFERLERİ (HAT 250)
SON DEPREM KAYITLARI
AİLE HEKİMİNİZİ ÖĞRENİN
HASTANEDEN RANDEVU AL

TARİHTE BUGÜN

27 Mayıs 1925
Adnan Menderes hükümetine darbe yapıldı. Türk Silahlı Kuvvetleri adına Milli Birlik Komitesi, Türkiye'de yönetimi üstlendi. Türkiye Büyük Millet Meclisi ve hükümet feshedildi ve her türlü siyasi faaliyet yasaklandı.

TAVSİYELERİMİZ

İddaa Canlı Skor
sanalbasin.com üyesidir