Kocaeli Zirve
BBP, CHP haberlerini servis ediyor
BBP, CHP haberlerini servis ediyor
Güncel
Gizem Ulutaş
16 Mayıs 2018 Çarşamba 14:46
  • 1741
  • 0

BBP, CHP haberlerini servis ediyor

Büyük Birlik Partisi seçimlere çok az bir zaman kala kendi haberlerini diğer partiler gibi basına servis ediyor ancak BBP bu kez kendi haberini değil, CHP’li bir adayın haberini basın ile paylaştı.

Büyük Birlik Partisi diğer partiler gibi seçimlere çok az bir zaman kala dişe diş! demekten çekinmiyor.  BBP bu kez ‘farklı’ bir hareket yaparak dikkatleri üstüne çekti. 24 Haziran seçimlerine 38 gün kala siyasilerin kozlarını acımadan paylaşacağını herkes biliyordu ancak BBP'nin son yaptığı olay oldu. BBP CHP’nin haberini servis edecek kadar gözünü kararttı. “Ankara’da en çok konuşulan CHP’li aday adayı!” başlığı ile servis edilen haberde BBP, Kocaeli milletvekili aday adayı Ensar Öğüt’le deyim yerindeyse dalga geçti.

 

Kendi haberlerini basınla paylaşmak yerine AKP’ye oy kazandırmak için uğraşan BBP, Enser Öğüt’ün çiftçiler için yaptığı at arabalı protestoyu haberde öne çıkararak, basına servis etti.

 

İşte BBP’nin CHP ile ilgili yaptığı haberinin tam metni;

DİĞER HABERLER

Mali müşavirler temsilciliği açıldı

Mali müşavirler temsilciliği açıldı

Kocaeli Serbest Mali Müşavirler ve Muhasebeciler Odası Körfez Temsilciliği binası törenle açılarak resmi statüsüne kavuştu. Açılışı Körfez Kaymakamı Hasan Hüseyin Can, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, KSMMO Başkanı Fikret Gökmen, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, STK temsilcileri ve mali müşavirler yaptılar.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET

SON YORUMLAR

Yazan: Yasin

Yorum: Hergün Maşukiyede Yuvacıkta yürüyüş adı altında yalamalarına ve yandaşlarına en az 50 otobüsle verdiği ziyafetleri Kocaeli Bş Bld. sine kesilen faturaları unutmadık

Murat Çakmak’a tahliye!

Yazan: Sercan devrim

Yorum: Adalet yerini buldu.

Yazan: Uğur

Yorum: Çok güzel anlattın allah senden razı olsun bunlara hakkım zehir olsun

Yazan: Cem

Yorum: Normalde 100bin tl lik araca binemeyen insanlar rutbe alinca sifir jipten asagi inmiyor. Yazik hizmete sifir jip ile gitmeye gerek yok. Su yollar metro olsun artik.

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: körfezspor

Yorum: sanki kendisi tesadüfen ilçe başkanı olmadı.eğitim yok bir şey yok.

Yazan: Erhan

Yorum: Eline ağzına yüreğine sağlık. Derdimize tercüman olmuşum.

Yazan: Etem

Yorum: Ağzına sağlık kardeşim az bile yazmışsın. Kibrinden gözü kör külahı sağır olanlar bunu duymayacaktır.

Körfezli genç yoğun bakımda

Yazan: Ulaş Mintemur

Yorum: Merhaba bu haberde isim karışıklığı var bu Ömer o Ömer değil kusura bakmayın lütfen düzel tirmisiniz görünce şok olduk

Engin Koyun’dan ne demek istedi?

Yazan: Körfezli

Yorum: Bu mesajla ne demek istiyorsun sende tesadüfen bu makama gelirsen millet ne der düşündün mü Sakın yanlışlık yapıp Bld.Bşk Aday adayı olma AKP Körfez de biter

Karaosmanoğlu; Muhalefet adına üzülüyorum

Yazan: Emre Celik

Yorum: Ya bu adam zamanında bizim öğrtmenimizdi. Yüzüne bakınca içiniz ferahlardı.Cidden nur yüzlü bir adamdı. Şimdi şu resmine bakıyorum. İnsanın yaptıkları hakikaten yüzüne yansıyormuş. Alakası kalmamış.

KENT REHBERİ