KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
BBP Yazıcıoğlu'nu unutmadı
BBP Yazıcıoğlu'nu unutmadı
Güncel
31 Aralık 2012 Pazartesi 10:13
  • 1094
  • 2

BBP Yazıcıoğlu'nu unutmadı

BBP İl Başkanlığı, merhum Muhsin Yazıcıoğlu'nu, vefatının 3. yıl dönümünde, Plajyolu'nda bulunan Bilim ve Teknoloji Kulübü Toplantı Salonu'nda andı
3 yıl önce geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) eski Genel Başkanı ve kurucusu Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde hayatını kaybeden Erhan Üstündağ, Yüksel Yancı, Murat Çetinkaya, gazeteci İsmail Güneş ve pilot Kaya İstektepe, Plajyolu'nda bulunan Bilim ve Teknoloji Kulübü Toplantı Salonu'nda dualarla anıldı. Programda Mekke'nin fethi de unutulmadı. 
 
KARACAN DA KATILDI
BBP İl Başkanı Serhat Duyar'ın ev sahipliğinde gerçekleşen programa, BBP Genel Başkan Yardımcısı Bayram Karacan, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, MHP İl Başkan Yardımcısı İzzet Erdem, TÜMSİAD Başkanı Erdoğan Yılmaz ve çok sayıda partili katıldı. Programın açılış konuşmasını yapan Serhat Duyar, "Şehidimiz Muhsin başkanımızı, koca reisimizi onunla birlikte hayatını kaybeden Erhan Üstündağ'ı, Yüksel Yancı'yı, Murat Çetinkaya'yı, gazeteci İsmail Güneş'i, pilot Kaya İstektepe'yi ve dava içerisindeyken hayatlarını kaybetmiş bütün ağabeylerimizi, bu vatan için mücadele eden şehit olan bütün şehitlerimizi şükranla anıyorum” dedi.  
 
KUR`AN ZİYAFETİ
Konuşmasına devam eden BBP İl Başkanı Duyar, "İl başkanı olmamız daha 4 ay olmadı. İl başkanı olduğumuz günden itibaren yaptığımız çalışmalarda yanımda olan herkese teşekkür ediyorum. Muhsin başkanımız, 'Bir hayalim var, Kürt-Türkmen, Alevi-Sünni, zengin-fakir, ayrıcalığı görülmeden imtiyazsız, sınırsız, kaynaşmış bir Türkiye olsun. Böyle bir hayalin peşinden koşmalıyız` diyordu” şeklinde konuştu.   Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberinde hayatını kaybedenlerin anıldığı program ve Mekke'nin fethinin yıl dönümü de Mustafa Öztürk'ün okuduğu Kur`an-ı Kerim tilavetiyle devam etti. 
Twitter
Twitter

KENT REHBERİ