KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
BBP’li gençlerde görev değişikliği
BBP’li gençlerde görev değişikliği
Güncel
21 Kasım 2010 Pazar 13:07
  • 1064
  • 0

BBP’li gençlerde görev değişikliği

BBP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı’nı yürüten Kerim Ünsal’ın askere gidecek olmasından dolayı yerine Murat Göğerçin getirildi

Büyük Birlik Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı`nda görev değişikliği yaşandı. Önümüzdeki günlerde vatani görevini yapmak üzere askere gidecek olan gençlik kolları başkanı Kerim Ünsal, görevini Murat Göğerçin`e devretti. Etkinlikte il gençlik kolları başkanı Seyit Osman Akyüz ve gençlik kolları üyeleri de hazır bulundu. Akyüz yaptığı konuşmada; “Murat Gögerçin kardeşimize bu zorlu yolda başarılar diliyorum” dedi.
 

HER EVDEN BİR OY
Seçimler hakkında düşüncelerini de dile getiren Akyüz, “Genel seçimler milletimiz adına dönüm noktası niteliğindedir. Bunca yıldır rüzgar sandığına gitmiş insanlarımızın kendi gücüyle bir rüzgar estirmesinin tam zamanıdır. BBP olarak seçimlerde her evden bir oy istiyoruz” diye konuştu. Ardından söz alan yeni başkan Göğerçin de ilçe başkan yardımcılığı görevine Tolga Kaan İnanır`ı getirdiğini açıkladı.
 

GÖĞERÇİN KİMDİR?
Murat Göğerçin, bu zamana kadar Alperen Ocakları Ortaöğretim Başkanlığı ve çeşitli görevlerde bulundu. 1988 İzmit doğumlu olan Göğerçin, Kocaeli Üniverstesi Endüstriyel Elektronik mezunu. Anadolu Üniverstesi İşletme bölümü de okuyan Göğerçin, Simitland Café`nin işletme müdürü olarak çalışıyor.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ