KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Bedriye Yıldızeli artık Ev-Bul’acak
Bedriye Yıldızeli artık Ev-Bul’acak
Güncel
28 Kasım 2012 Çarşamba 09:06
  • 2039
  • 1

Bedriye Yıldızeli artık Ev-Bul’acak

Sendikal mücadelenin önemli isimlerinden Bedriye Yıldızeli, Ev-Bul Gayrimenkul’le iş yaşamına tekrar atıldı
17 yıl boyunca Tüm Bel-Sen`de başkanlık ve yöneticilik yapan, sendikal hareketlerde ilk akla gelen isimlerden olan Bedriye Yıldızeli, emekli olduktan sonra gayrimenkul işine girdi. Yıldızeli, Karabaş Mahallesi Belde Sokak No: 5 Ekşi İş Hanı 5. Kat No: 513 adresinde Ev-Bul Gayrimenkul ismindeki iş yerini bir ay önce açarak iş yaşamına tekrar atıldı.
 
İŞÇİ SINIFININ YANINDA
Büyükşehir Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü`nden 2008`de emekli olan Beriye Yıldızeli, yıllardır savunduğu işçi ve emekçinin hakkını bu kez gayrimenkul işinde savunacak. Yıldızeli, sektörde sürekli arka plana atılan işçinin yanında olacak ve onlara cevap verebilecek her türlü imkanı yaratacak. Bedriye Yıldızeli, her bütçeye uygun kiralık ve satılık evleri satıp kiralayacağını söyledi.
 
ÖNCELİK DEMOKRASİ
İş yerinin kapısının işçi ve emekçilere açık olduğunu söyleyen Yıldızeli, Ev-Bul Gayrimenkul`de kesinlikle patron olmadığını, iş yerinde kendisiyle birlikte 3 kişinin çalıştığını ifade etti. Yıldızeli, iş yerinde çalışan-işçi kavramının olmadığının altını çizdi. Önümüzdeki süreçte resmi bir açılış yapacağını da kaydeden Yıldızeli, herkesi yeni iş yerine davet etti. Ev-Bul Gayrimenkul`le 270 00 99 ya da 0532 422 93 38 adresinden veya www.evbulizmit.com, evbulgayrimenkul@hotmail.com adreslerinden iletişim kurabilirsiniz.
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ