KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7633 TL
  • 6.5625 TL
  • 7.3458 TL
Kocaeli Zirve
Bekir Yurdagül oğlunu nişanladı
Bekir Yurdagül oğlunu nişanladı
Güncel
24 Aralık 2012 Pazartesi 14:28
  • 1698
  • 0

Bekir Yurdagül oğlunu nişanladı

Eski milletvekili Bekir Yurdagül ve eşi Şule Yurdagül’ün, Amerikan Merkez Bankası’nda çalışan oğulları Emircan nişanlandı. Nişan töreni Gölcük’te aile arasında yapıldı

Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunu, Amerikan Washington Üniversitesi`nde doktora yapan ve aynı zamanda Amerikan Merkez Bankası`nda çalışan, eski milletvekili Bekir Yurdagül ile eşi Şule Yurdagül`ün tek çocukları olan Emircan, aslen Malatyalı olan bilgisayar mühendisi, İspanya Madrid Üniversitesi`nde doktora yapan Dilan Aksoy ile nişanlandı. Genç çiftin nişan töreni Gölcük`te aile arasında düzenlenen sade bir törenle gerçekleştirildi.   

 
AMERİKA`YA YERLEŞECEK 
Nişanlanan genç çiftin düğün törenleri yazın yapılacak. Düğün sonrası genç çift Amerika`ya yerleşecekler. Oğlunu nişanlayan eski milletvekili Bekir Yurdagül, içinde bulunduğu mutlululuğun tarifini anlatamadığını söyledi. Yurdagül, “Tek oğlumuz Emircan, Sabancı Üniversitesi Ekonomi Bölümü`nü bitirdikten sonra Amerika Washington Üniversitesi`nde burs kazandı. Halen bu üniversitede doktora yapıyor ve aynı zamanda Amerikan Merkez Bankası`nda çalışıyor. Gelinimiz ise bilgisayar mühendisi ve İspanya Madrit Üniversitesi`nde doktora yapıyor. Düğünümüzü yazın Gölcük`te yapacağız” dedi.
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ