KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 6.0857 TL
  • 6.8088 TL
  • 7.7202 TL
Kocaeli Zirve
Bekirpaşa çamur içinde
Bekirpaşa çamur içinde
Güncel
09 Aralık 2011 Cuma 08:35
  • 1826
  • 5

Bekirpaşa çamur içinde

İzmit 28 Haziran Mahallesi ve Bekirpaşa’nın bazı sokaklarında belediye tarafından yapılan kanalizasyon çalışması nedeniyle yollar delik deşik ve çamur içinde

İzmit`in en işlek bölgelerinden biri olan Bekirpaşa ve 28 Haziran Mahallesi`nin bazı sokaklarında belediye tarafından yapılan alt yapı çalışmaları sıkıntı yaratıyor. Delik deşik olan yollar, yağan yağmurla birlikte çamur deryası haline geldi. 28 Haziran Mahallesi Şirin Sokak, kanalizasyon çalışması nedeniyle giriş ve çıkışlara kapatılırken, yağan yağmurun da etkisiyle çamur içinde kaldı. Sokağın ancak kanalizasyon çalışmasının bitmesinin ardından trafiğe açılabileceği öğrenildi.
 

VATANDAŞ TEPKİLİ
Bekirpaşa Garaj Sokak, Alkan Sokak, Kocatürk Sokak ve Bayram Aslan Sokak`larda da geçtiğimiz hafta belediye ekipleri tarafından alt yapı ve İSU ekipleri tarafından kazı ve onarım çalışması yapıldı. Çalışmaların bitmesinin ardından geriye sadece çamur kaldı. Yağan yağmurun ardından sokaklar çamura bulanırken, sokaktan geçmek zorunda olan vatandaşlar ise bin bir güçlükle yürüyebildi. Çevre halkı, artık isyan etme noktasına geldiklerini ifade etti.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ