KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.8712 TL
  • 6.5766 TL
  • 7.3814 TL
Kocaeli Zirve
Belde Taksi online sisteme geçti
Belde Taksi online sisteme geçti
Güncel
25 Aralık 2012 Salı 12:56
  • 1534
  • 1

Belde Taksi online sisteme geçti

Körfez ilçede yıllardır hizmet veren Belde Taksi ilkleri yapmaya devam ediyor. Yeni kurulan online sistemle durağı arayan müşterilerin evine adres sormadan araç gönderiliyor

Körfez ilçe de Ağadere caddesi yanında bulunan ve yıllardır hizmet veren Belde Taksi bir çok ilke imza attı. Ancak bu son gerçekleştirdi proje Türkiye`deki taksi duraklarına örnek olacak bir proje. Körfez Taksiciler Dernek Başkanı Ufuk Mansuroğlu, ilkleri yaşamanın verdiği haz ve sevincini hem taksicilerle hem de vatandaşlarla paylaştı. Başkan Mansuroğlu, “Bu güne kadar bir çok ilkleri yaşadık ve yaşattık. Hatta bir çok taksi durağına dahi örnek olarak göstrildik. İlk olarak taksi durağımıza yetkililer ne kadar duyarsız olsada, bizler çeki düzen verdik. Ardından 24 saat kayıt yapan kamera sistemimizi kurduk. Hemen ardından tüm taksilerimize pos makinası koyarak vatandaşa kolaylık sağladık. Belde Taksi olarak her 300. durağımızı arayan müşterilerimize altın hediye ettik” dedi. 

 
ADRES SORMADAN TAKSİ
Şimdi ise online sistemi devreye soktuklarını söyleyen Mansuroğlu, “Çok meşakketli ve yorucu olmasına rağmen halkımızın ve Belde Taksi'yi tercih eden müştrilerimize ayrıcalıklı bir hizmet sunduk. Bu sistem sadece Kocaeli değil Türkiye de bir ilk. Taksi durağımızı arayan müşterilerimize, adres sormadan, direk evinin önüne aracımızı yönlendiriyoruz. Sadece adresi bizde kayıtlı olmayan müşterilerimiz adres ve yer söyleyecek. 9 bin 200 kayıtlı müşterimiz var” dedi. 
 
Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ