KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.9021 TL
  • 6.6535 TL
  • 7.4709 TL
Kocaeli Zirve
Belediye-İş’te ‘mesaj’lı bayramlaşma
Belediye-İş’te ‘mesaj’lı bayramlaşma
Güncel
17 Kasım 2010 Çarşamba 15:17
  • 2384
  • 11

Belediye-İş’te ‘mesaj’lı bayramlaşma

Belediye-İş Sendikası 1 ve 2 No’lu şubelerin ortak bayramlaşmasında Hizmet-İş’e geçen üyelere mesaj gönderildi

Belediye-İş Sendikası`nın 1 ve 2 No`lu şubeleri Kurban Bayramı`nı birlikte kutladı. 2 No`lu şube binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine eski milletvekili Bekir Yurdagül, Büyükşehir Belediyesi`nin CHP`li meclis üyesi Fahri Örengül, İzmit Belediyesi`nin CHP`li meclis üyesi İsmail Sağıroğlu, CHP İzmit İlçe Sekreteri Serdar Büyükyağcı, Genel-İş Sendikası Şube Sekreteri Vedat Küçük ve çok sayıda üye katıldı.
 

İKİ ŞUBE BİR ARADA
Belediye-İş Sendikası Kocaeli 1 No`lu şube başkanlığına kısa bir süre önce atanan ve hemen yönetimini oluşturan Sedat Küçük ile 2 No`lu şube başkanı Osman Şar`ın ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşmada konuklar büyük bir coşkuyla karşılandı. Herkesle tek tek bayramlaşan başkanlar, Kocaelililer`e ve tüm belediye emekçilerine hayırlı bayramlar diledi.
 

MESAJ GÖNDERDİ
Belediye-İş Sendikası`na üye olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU çalışanlarının zorla Hizmet-İş Sendikası`na geçirildiğini hatırlatan 2 No`lu başkanı Osman Şar hedeflerinin kaybettikleri tüm üyeleri yeniden kazanmak olduğunu söyledi, “Bunun için çalışacağız” dedi. Sedat Küçük de “Bayramda yaşadığımız bu coşku, bu kalabalık diğer sendikadaki arkadaşlarımıza da bir mesaj olsun” diye konuştu.
 

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ