KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.3606 TL
  • 6.1109 TL
  • 6.9426 TL
Kocaeli Zirve
Belediye ve müteahhit BU HALE GETİRDİ
Belediye ve müteahhit BU HALE GETİRDİ
Güncel
Hanifi Surun
21 Kasım 2017 Salı 11:06
  • 1455
  • 1

Belediye ve müteahhit BU HALE GETİRDİ

Gebze Köşklüçeşme Mahallesi’nde bulunan bazı sokaklarda devam eden inşaatlardan dolayı müteahhitler sokakları kazdıkları gibi bırakırken Gebze Belediyesi ise kazılan yerleri yarım bir şekilde asfaltlayarak bırakıyor.

Gebze’nin Köşklüçeşme Mahallesi, 541 Sokak sakinleri sokaklarında devam eden inşaatlardan dolayı âdete isyanlarda. 541 Sokak üzerinde 4 farklı inşaat firmasının sürdürdüğü inşaat projelerinden dolayı sokak adeta tarlaya dönmüş durumda. Mahalleliler sokaklarından devam eden inşaat projelerinden dolayı sokaklarından asfaltın tamamen söküldüğünü belirttiler. Sokaklarının yeniden asfaltlanması için Gebze Belediyesi başvuran sokak sakinleri belediye yetkililerinin dün gelip sokağın bazı yerlerini asfalt yaptıklarını ifade ettiler.

 

FEN İŞLERİNİN ASFALTI BİTMİŞ

Sokağı asfalt yapan Gebze Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nün sokağın tam ortasında 50 metrelik yeri asfalt yapmadıklarını ifade eden mahalleliler, “Belediye yetkilileri dün gelerek sokağın bir başına ve bir sonuna yarım yamalak eksik ve alçak asfalt döktüler. Sokağın ortasındaki bölüme 50 metrelik alana asfalt dökmeden gittiler. Fen işleri ile asfaltımız bitti o yüzden yapamadık diyor. İnşaat firmaları burada yaptıkları daireleri 400 bin TL’ye satıyorlar bir kanyon malzeme dökme zahmetinde bulunmuyor. 4 tane firması sokağımızı bu halde getirdi.” diyerek yaşanan duruma tepki gösterdiler. 

DİĞER HABERLER

Haber İhbar Hattı

YAZARLAR

ANKET

Twitter

KENT REHBERİ