KOCAELİ Kocaeli Hava Durumu
  • 5.7077 TL
  • 6.3054 TL
  • 7.1537 TL
Kocaeli Zirve
Belediyeden kitap desteği
Belediyeden kitap desteği
Güncel
23 Aralık 2009 Çarşamba 13:01
  • 700
  • 0

Belediyeden kitap desteği

Çayırova Belediyesi beceri kurslarına katılan öğrencilere kitap desteğinde bulundu

Çayırova Kaymakamlığı, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ile Çayırova Belediyesi arasında imzalanan protokol gereği 6 okulda öğrenciler için açılan kurslar başladı. Şehit İshak Öztürk, 24 Kasım, Mustafa Necati, Mevlana, Yenimahalle ve Ahmet Yesevi İlköğretim Okulları`nda başlayan kurslarda eğitim gören çocuklara Çayırova Belediyesi kitap desteğinde bulundu.
 

YAPRAK TESTLER
24 Kasım İlköğretim Okulu`nda yapılan kitap dağıtımı programına Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Yümnü, İlçe Halk Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, belediye birim müdürleri, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Hafta sonları matematik, fen bilgisi, sosyal silgiler, Türkçe ve İngilizce dersleri adı altında verilen eğitimlerde öğrenciler kitapların yanına ek olarak yaprak testleri de aldı.
 

DENEME SINAVI
Dönem sonuna kadar devam edecek kurslarda 6, 7 ve 8. sınıflarda okuyan 1181 öğrenci 6 deneme sınavına tabi tutulacak. Programa katılan Çayırova Belediye Başkanı Ziyaettin Akbaş öğrencilerin bu kurslardan yararlanmalarını istedi, başarılarını devam ettirmelerini temenni etti. Akbaş, “Bilinçli ve eğitimli bir gelecek için çalışmak şart” dedi.

Twitter
Twitter

KENT REHBERİ